Eterion

Obserwowani

10 użytkowników

Zobacz wszystkich
Obserwujący

3 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Podręcznik do bitewniaka, Games Workshop ceni sobie swoje produkty, niemniej jednak muszę przyznać, że książka jest solidnie wykonana. Ilustracje cieszą oko, a zawarte w nim zasady dla armii minifigurek z pewnością są pomocne przy samej rozgrywce (a wręcz do niej niezbędne, gdyż tabelki z zestawu startowego nie są materiałem wystarczajacym do pełnego "zanurzenia się" w ogniu walki). Mankamentem jest konieczność sprawdzania aktualizacji w FAQ, ale może nadchodząca edycja coś w tej materii zmieni :)


Jak dla mnie ideał :)

Predator - czyli jeden z czołgów Spess Mehreensów na bazie Rhino, stąd w pudełku znajdziemy elementy do złożenia zarówno Rhino, jak i samego Predatora. Polecam zmagnesować sponsony / broń na wieżyczce dla wygodniejszego korzystania z modelu. Absolutny klasyk dla każdego fana 40. (oraz 41.) tysiąclecia!


Jak dla mnie ideał :)

Niewielkie modele do wykorzystania w grach RPG czy też innych domorosłych bitewniakach. Stosunek jakości do ceny jest znakomity, chociaż w przypadku modeli z różdżkami / włóczniami przychodzą one najczęściej z powyginaną bronią - potrzeba trochę cierpliwości, aby przywrócić je do należnego stanu. Plusem jest możliwość malowania zaraz po wyciągnięciu z blistra.


Jak dla mnie ideał :)

Niewielkie modele do RPG, jakość zdumiewająco dobra jak na ich cenę. Plusem (dla niektórych minusem) jest fakt pokrycia miniatur przez producenta podkładem - możemy je malować zaraz po wyciągnięciu. Mankamentem może być uzbrojenie, np brak tarcz czy też włóczników - niemniej jednak odrobina konwersji i nie powinno być z tym problemów :)


Dobry, solidny produkt

Kostki niczym specjalnym się nie wyróżniają. K8 z symbolami potrzebnymi do gry w X-Winga. Niestety dla osób niezbyt chcących kupić dwa zestawy podstawowe jest to zakup konieczny. Najlepiej jest posiadać po 6 kostek (dwa zestawy) na gracza - jest to nieodzowną pomocą podczas rozgrywki i sprzyja jej płynności.


GoFFer95

Liczba recenzji: 11

Shadow Walker

Liczba recenzji: 402

Yinglong

Liczba recenzji: 72

Piotr

Liczba recenzji: 40

Michał

Liczba recenzji: 11

Sebaran666

Liczba recenzji: 12

Michał

Liczba recenzji: 71

Grzywka1234

Liczba recenzji: 17

Leinadkes

Liczba recenzji: 50

Łukasz Pomian

Liczba recenzji: 50

Yinglong

Liczba recenzji: 72

zioombel

Liczba recenzji: 36

WorldOfTrolls

Liczba recenzji: 10