Piotr

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Grę cechuje bardzo mocna rosyjska logika a pytania są najczęściej z gruntu militarystyczne. Mamy tu opis sytuacji, np.: żołnierz zobaczył czerwoną szmatkę powiewająca na drzewie i zdecydował się nie salutować dowódcy, a następnie musimy wyjaśnić o co chodzi. No więc dla mnie, po wylosowaniu tego opisu sytuacji oraz kilku innych podobnych, gra jest zbyt trudna.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Witam. Kupiłem do zabawy z dzieciakami. Dla mnie to tak średnio śmieszne, ale ma swój urok. Natomiast ale rodzinna młodzież w postaci mojego syna lat 9 i jego kuzynów lat 12 i 13 bawili się świetnie. Najmłodszy zadał sobie też trud samodzielnego odczytania wszystkich kart,a to przecież hektar czytania. Wykonanie kart jest niezłomne, pudełko zawierające talię jest fajne i trwałe raczej. karty popakowałem w torebki strunowe żeby nic nie latało. Grało się fajnie, zabieramy ten towar nad morze. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Fajna gra familijna. Kupiłem na wyjazd nad morze Bałtyk, gdzie nie zawsze jest ciepło ;-) Niemniej zagrałem już z rodzinka i było super. Polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Jak na grę, którą sprezentowała sobie banda znudzonych 30+ latków, którzy ostatnio z planszówek grali w "Labirynt" w 1991 roku, to jest ona przefajna. Bardzo się cieszymy zarówno z zabawy jak z obsługi sklepu Rebel.