Przemysław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Dobry, solidny produkt

Całkiem ciekawy pomysł i powrót do dzieciństwa gdy grało się kapslami. Jedno co psuje ten ideliczny obraz to wykonanie. Mogłoby być odrobine bardziej starrane. Czasami zdarza sie, że kawałki, z których układa się trasy, nie stykaja sie idealnie równo, co może powodowac drobne komplikacje podczas rozgrywki. Zabawy i radości jest sporo, gdy jednym pstryknięcie pojazd przemieści się o jedną trzecią trasy.


Dobry, solidny produkt

Bardzo prosta układanka, w sam raz dla młodszych dzieciaków. Ułożą bez problemu i satysfakcja z dokonanego czynu gwarantowana.


Jak dla mnie ideał :)

Bardzo fajna gierka. Dzieciak zagrywał się godzinami. Choć oczywiście, trzeba było delikatnie zmienić taktykę podczas grania z dzieckiem. Jeżeli się ktoś zaweźmie rozgrywka może byś dość brutalna, kończąca się praktycznie samymi zablokowaniami albo niedokończonymi ścieżkami. No ale grana z umiarem dostarcza interesującej rozgrywki.


Dobry, solidny produkt

W zasadzie typowa przygoda do D&D, choć może być sporym wyzwaniem dla początkujacych graczy w rękach doświadczonego MG. Infiltracja wrogiego miasta, otwiera sporo możliwości dla pomysłowcyh graczy. Tak, że potencjalnie niesie ze sobą duzo możliwości. Walki nie powinny nawet niezbyt doświadczonym graczom sprawic większych problemów.


Dobry, solidny produkt

Dość prosta rozgrywka. Może nawet zbyt prosta, bo czesto kończy się remisem, choć czasami nieuwaznego przeciwnika udaje sie złapać w pułapke i wygrać kilkoma punktami. Ot szybka zabawa na przerwę pomiędzy poważniejszymi grami.