Sławomir

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

0 użytkowników

Jak dla mnie ideał :)

Przy odpowiednim składzie gra powoduje wypieki na twarzy. Licytacja, walka i te intrygi rozgrywane miedzy graczami nad stołem 😀 Nie przeszkadza nawet znaczny poziom losowości przy walkach gladiatorów.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Boosterki to element systemu ekonomicznego karcianek kolekcjonerskich. Czym więcej kupionych takich boosterków tym szybszy jest rozwój gry. Któż z Nas grających w Aniołów nie chce całej masy dodatków, nowych frakcji itp. Przypominam, że do tej pory wydawca uraczył nas dwoma frakcjami a szykuje wydanie dwóch nastepnych.

Wspierajmy ten produkt tym bardziej, że jest on bardzo dobry i do tego w całości POLSKI.

Graczu chcesz urozmaicić rozgrywkę, wnieść w nią wiecej niepewności odczuwanej po stronie przeciwnika (każdy grający wie jakie karty są w starterach)? Jeśli tak to ten produkt jest dla Ciebie!!!


Dobry, solidny produkt

Bardzo dobry produkt. Bez zbędnych fajerwerków ale idealnie chroni karty i jest przy tym wytrzymalszy od wersji SILVER. Chcemy się cieszyć jak najdłużej swoimi grami i tu niezbędne jest zastosowanie odpowiedniej ochrony. Koszulki PLATINIUM przedłużą żywotność kart co najmniej dwukrotnie (można je wymieniać bez końca). Przede wszystkim pozbywamy sie zawodu w momecie gdy podczas sesji nasi znajomi lub my sami utytłamy karty tłustymi palcami lub innymi fragmentami przekąsek. Moim skromnym zdaniem koszulki do kart to podstawa a wersję PLATINIUM mogę z czystym sumieniem polecić. Na początku karty w tych koszulkach troszkę się ślizgają ale każdy jest na tyle sprawny manualnie, że na pewno to nie będzie stanowić większego problemu. Objawy te ustaną po kilku porządnych sesjach, gdy ulegną nieznacznemu wytarciu ich powierzchnie.