Dostawa kurierska - jak to przebiega?

 

  1. Składając zamówienie możesz wskazać przedział czasowy, w którym paczka ma być dostarczona. Nie jest gwarantowane, iż kurier dostarczy paczkę w tym czasie, ale z pewością zrobi co możliwe, by zapukać do drzwi w wybranych godzinach.

 

  1. Składając zamówienie podajesz numer telefonu, pod którym można się z Tobą skontaktować przez większość dnia. Wprawdzie kurierzy UPS nie mają obowiazku dzwonienia do klientów, jednak często próbują porozumieć się z odbiorcą tą drogą, jeśli wymaga tego sytuacja.

 

  1. W momencie podjęcia paczki przez kuriera otrzymasz e-mail z numerem listu przewozowego i wszelkimi danymi pozwalającymi sprawdzić gdzie Twoja paczka się znajduje (www.ups.com.pl )

 

  1. Następnego dnia roboczego od nadania przesyłki kurier zapuka do Twoich drzwi, by wręczyć przesyłkę. Jeśli wybrałeś "płatność przy odbiorze" płacisz w tym momencie kurierowi za przesyłkę. W przypadku opłacenia zamówienia z góry niczego już nie dopłacasz i po prostu odbierasz przesyłkę.

 

  1. Jeżeli w momencie doręczenia nikogo nie będzie w domu, kurier podejmie drugą próbę następnego dnia roboczego lub przekaże paczkę do pobliskiego punktu Access Point, z którego będziesz mógł ją odebrać przez 10 dni. Status paczki możesz monitorować za pomocą formularza UPS http://www.ups.com/WebTracking/track?loc=pl_PL

 

  1. Jeśli przy drugiej oraz trzeciej próbie doręczenia kurier również nikogo nie zastanie, paczka automatycznie zostanie do nas odesłana.

© 2003-2020 REBEL.pl
sklep@rebel.pl