Elementy makiet

Potrzebujesz gotowych budynków do gier bitewnych, a może robisz dioramę? Wszystko, co będzie Ci potrzebne odnajdziesz w tej kategorii! Posypki, tufty, drzewka czy inne dodatkowe elementy terenu od różnych producentów. Kliknij poniżej by dowiedzieć się więcej

Gamers Grass oferuje szeroki wybór laserowo wycinanych roślin, tuftów oraz drobnych elementów plastikowych do udekorowania Dioram, makiet oraz podstawek

MiniNatur to doskonały wybór dla osób, które zbierają kolejki w skali H0(1:87), TT(1:120), N(1:160) lub Z(1:220) i chcieliby jak najlepszych modeli drzew oraz traw do Swoich makiet. Oczywiście te elementy będą doskonałe również dla rozgrywek w gry bitewne!

Juweela będzie jak znalazł dla każdego, kto postanowił wzbogacić Swoje dioramy w dające ułudę życia elementy. Przeładunek węgla, naprawa kostki brukowej czy może przewóz złomu ze wsi do miasta - dzięki zestawom Juweela jesteś w stanie zrobić o wiele więcej!

GeekGaming to znakomite podsypki, zarówno na podstawkę, jak i na całą makietę.

Citadel oferuje doskonałe modele gotowych, futurystycznych budynków, ruin oraz elementów dodatkowych

The Army Painter to dobry wybór dla każdego modelarza. Posypki czy gotowe tufty doskonale przyozdobią każdą podstawkę

Scale 75 w swoich zestawach oferuje konkretne środowiska do odtworzenia na Twojej dioramie

SpellCrow to szeroka gama elementów dodatkowych do Twojego pola bitwy. Ruiny, mosty, murki oraz wiele innych, przydatnych dodatków czeka już na Ciebie. 

Dzięki Mantic twoje podziemia zaroją się od nowych elementów, Statki staną się bardziej prawdziwe a miasto odzyska wygląd. Elementy dodatkowe ożywią zapadłą wioskę oraz kosmiczny wrak.

Anomalia Games pozwolą o wiele szybciej zbudować modułową dioramę lub trójwymiarową makietę do rozgrywki w gry bitewne

Warlord Games to doskonałe dodatki do rozgrywki na dużym stole. Oprócz gotowych zestawów makiet oferują również posypki i elementy dodatkowe do użycia na dioramach i podstawkach.

Battle Systems pozwolą Ci zwiększyć radochę z rozgrywek w gry fabularne oraz gry bitewne poprzez doskonałe dodatki w formie budynków, przeszkód czy elementów otoczenia. Buduj jak chcesz i co chcesz z tych modularnych zestawów - teraz na Twoim Stole!

Filtry

Filtrowanie po:

Wyczyść filtry

w kategorii spełniających kryteria

Sortuj według:

Ups... Nie znaleziono żadnych produktów :(

Wyczyść niektóre filtry