Co to? Po co to?

Co tu dużo mówić, wdrożyliśmy PDKi (Punkty Doświadczonego Klienta) po to, aby nasi Klienci jeszcze bardziej lubili robić zakupy w REBEL.pl :)  A hasło "PDK" wzięliśmy z gier RPG, do których podręczniki sprzedajemy (i w które sami gramy).

System PDK gwarantuje każdemu Klientowi konkretne bonusy i rabaty w zamian za dokonywanie u nas zakupów. Im więcej zakupów u nas zrobisz, tym większe bonusy i (mamy nadzieję) większa satysfakcja z zakupów w REBEL.pl.

Jak zdobyć PDKi?

Punkty PDK możesz zdobywać na wiele sposobów:

  • kupując u nas produkty (otrzymujesz na swoje konto PDKi w ilości proporcjonalnej do wartości zamówienia);
  • dodając recenzje do produktów, które u nas zakupiłeś; recenzje muszą być unikalne (nie spamuj) i dłuższe niż 49 znaków;
  • linkując recenzje dot. produktów w naszej ofercie;
  • zdobywając trofea poprzez wykonywanie różnych zadań!

W momencie gdy uzbierasz konkretną liczbę PDKów, otrzymujesz poziom doświadczenia, który daje Ci nowe przywileje (rabaty, itp.).

Co z tego masz?

Na poziom pierwszy trafiasz bardzo szybko, ale też nie oferuje on wiele. Natomiast już na poziomie drugim otrzymujesz pierwszy stały rabat na dostawę oraz dodatkowy przywilej. I tak z każdym poziomem otrzymujesz większy rabat oraz dodatkowe przywileje.

W efekcie możesz otrzymać stały rabat na wszystkie zamówienia nawet do 10%!

Zawsze w swoim Panelu Klienta jesteś informowany, ile PDKów masz w tej chwili, ilu Ci brakuje do następnego poziomu i co możesz zrobić, aby je zdobyć. Wiesz również jakie są Twoje przywileje i jakie są przywileje na następnym poziomie.

Jak zostać Stałym Klientem REBEL.pl ?

  1. Najpierw załóż sobie konto sklepowe, czyli po prostu się zarejestruj tutaj:
    Załóż konto sklepowe
  2. Następnie złóż zamówienie korzystając z tego konta. Pamiętaj, aby zawsze wszystkie zamówienia składać z tego konta i komentować wszystkie produkty, które u nas kupiłeś :)  Bardzo sobie cenimy takie komentarze!

Jeżeli jesteś już Stałym Klientem...

zaloguj się do panelu użytkownika klikając tutaj.