Runebound 3 (trzecia edycja): Nierozerwalne więzi

Jeszcze więcej niezwykłych przygód!
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • 1 - 4 osoby
 • od 14 lat
 • 120 - 180 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Runebound 3 (trzecia edycja).
Runebound 3 (trzecia edycja)
Bohaterowie Terrinoth od zawsze stanowili obrońców krainy, podejmując się niebezpiecznych wypraw, aby pomagać ludziom, walczyć z wrogami i zdobywać dość złota, by wyposażyć się w śmiercionośną broń oraz potężne zbroje. Jednakże dziś znacznie mroczniejsze siły zagrażają pokojowi i dobrobytowi Terrinoth, dlatego wszyscy śmiałkowie muszą się zjednoczyć, zmieniając się w jedno zbrojne ramię, które ochroni ten świat przed zagładą... Rozszerzenie Nierozerwalne więzi wprowadza strategię i emocje trybów jednoosobowego oraz kooperacyjnego do każdej rozgrywki Runebound razem z dwoma zupełnie nowymi scenariuszami! Ponadto oba scenariusze z gry podstawowej, jak również scenariusz z zestawu scenariuszowego W sieci zmieniono z myślą o grze kooperacyjnej. Właśnie dzięki tym pięciu nowym scenariuszom będziesz mógł pokonać zło wspólnie z przyjaciółmi albo podjąć samodzielną próbę uratowania Terrinoth. Dodatkowo rozszerzenie oferuje nowe zasoby, nowych bohaterów i wiele innych elementów, które wykorzystasz podczas rywalizacji z pozostałymi graczami. Czy odpowiesz na wezwanie? Czy ukujesz heroiczne i nierozerwalne więzi?
Autor:
Tony Fanchi, Lukas Litzsinger
Wydawca:
Galakta
16995

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Bohaterowie Terrinoth od zawsze stanowili obrońców krainy, podejmując się niebezpiecznych wypraw, aby pomagać ludziom, walczyć z wrogami i zdobywać dość złota, by wyposażyć się w śmiercionośną broń oraz potężne zbroje. Jednakże dziś znacznie mroczniejsze siły zagrażają pokojowi i dobrobytowi Terrinoth, dlatego wszyscy śmiałkowie muszą się zjednoczyć, zmieniając się w jedno zbrojne ramię, które ochroni ten świat przed zagładą...

Rozszerzenie Nierozerwalne więzi wprowadza strategię i emocje trybów jednoosobowego oraz kooperacyjnego do każdej rozgrywki Runebound razem z dwoma zupełnie nowymi scenariuszami! Ponadto oba scenariusze z gry podstawowej, jak również scenariusz z zestawu scenariuszowego W sieci zmieniono z myślą o grze kooperacyjnej. Właśnie dzięki tym pięciu nowym scenariuszom będziesz mógł pokonać zło wspólnie z przyjaciółmi albo podjąć samodzielną próbę uratowania Terrinoth. Dodatkowo rozszerzenie oferuje nowe zasoby, nowych bohaterów i wiele innych elementów, które wykorzystasz podczas rywalizacji z pozostałymi graczami. Czy odpowiesz na wezwanie? Czy ukujesz heroiczne i nierozerwalne więzi?

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • elementy niezbędne do rozegrania scenariuszy

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Runebound 3 (trzecia edycja): Nierozerwalne więzi


Najbardziej przydatne recenzje

Blez123

Liczba recenzji: 92

Jak dla mnie ideał :)

Bardzo dobry dodatek wynoszący spore zmiany do podstawowej gry.
Mamy dwie nowe postacie , opcje grania solo i w trybie kooperacji oraz dwa nowe scenariusze.
Ponadto wcześniejsze scenariusze doczekały się uaktualnienia pozwalającego rozegrać je w wyżej wymienionych nowych trybach.
Dodatek wart swojej ceny.


dewodaa

Liczba recenzji: 392

Jak dla mnie ideał :)

Każdy fan Runebounda 3.ed. w ten dodatek powinien się zaopatrzyć. Wprowadza tryb solo i przede wszystkim co-op. Co-to daje? Łatwiej grę na stół wypchnąć, bo w co-opie łatwiej się zasady tłumaczy, które jednak dla niedzielnych graczy mogą się wydawać skomplikowane.


Kostuch

Liczba recenzji: 151

Absolutnie konieczny zakup, aby podstawka nie znudziła się po 3 grach. Uważam, że powinien być częścią podstawowej gry od samego początku.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie