Advanced: Groty i Giganci

Oldschoolowa gra fabularna nawiązująca do klasyki gatunku
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  • star_border
  (0)
 • wydanie polskie
Advanced: Groty i Giganci jest polską, klasyczną grą fabularną, która wykorzystuje zasady gry Swords & Wizardry: Whitebox oraz darmowe zasady Dungeons & Dragons 3.5 oraz 5. Nie jest to gra staroszkolna, jako że wykorzystuje trochę nowoczesnych pomysłów. Jest to gra staromodna - list miłosny do starych gier fabularnych oraz komputerowych. Jeśli szukasz klasycznej gry fabularnej z setką potworów, zaklęć i wieloma możliwościami tworzenia postaci oraz wychowałeś się na grach komputerowych typu Baldur’s Gate, Icewind Dale czy Neverwinter Nights, to jest to tytuł właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wiele znajomych klas postaci, zdolności, przeciwników oraz zasad. Advanced: Groty i Giganci to również system charakteryzujący się ogromną swobodą. Zasady są dosyć proste, lecz Prowadzący może system dostosować do potrzeb swoich i drużyny. Możesz wykreślić część mechanik z podręcznika i prowadzić luźne przygody w znanym Ci świecie fantasy (np. Forgotten Realms), albo możesz w pełni wykorzystać mechaniki G&G, jeśli jesteś fanem kombinowania i taktycznych walk z wykorzystaniem figurek oraz mapek. A co, jeśli jesteś hardkorowym erpegowcem? Nie ma problemu - Advanced: Groty i Giganci posiada kilka stylów gry, w zależności od długości brody graczy, jest nawet możliwość grania wieśniakami na zerowym poziomie doświadczenia!
Wydawca:
Hengal
Liczba stron:
118
Rodzaj oprawy:
twarda
6995

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w czwartek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Advanced: Groty i Giganci jest polską, klasyczną grą fabularną, która wykorzystuje zasady gry Swords & Wizardry: Whitebox oraz darmowe zasady Dungeons & Dragons 3.5 oraz 5. Nie jest to gra staroszkolna, jako że wykorzystuje trochę nowoczesnych pomysłów. Jest to gra staromodna - list miłosny do starych gier fabularnych oraz komputerowych.

Jeśli szukasz klasycznej gry fabularnej z setką potworów, zaklęć i wieloma możliwościami tworzenia postaci oraz wychowałeś się na grach komputerowych typu Baldur’s Gate, Icewind Dale czy Neverwinter Nights, to jest to tytuł właśnie dla Ciebie.

Znajdziesz tutaj wiele znajomych klas postaci, zdolności, przeciwników oraz zasad. Advanced: Groty i Giganci to również system charakteryzujący się ogromną swobodą. Zasady są dosyć proste, lecz Prowadzący może system dostosować do potrzeb swoich i drużyny. Możesz wykreślić część mechanik z podręcznika i prowadzić luźne przygody w znanym Ci świecie fantasy (np. Forgotten Realms), albo możesz w pełni wykorzystać mechaniki G&G, jeśli jesteś fanem kombinowania i taktycznych walk z wykorzystaniem figurek oraz mapek.

A co, jeśli jesteś hardkorowym erpegowcem? Nie ma problemu - Advanced: Groty i Giganci posiada kilka stylów gry, w zależności od długości brody graczy, jest nawet możliwość grania wieśniakami na zerowym poziomie doświadczenia!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie, 118 stron

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Advanced: Groty i GiganciPytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie