Equestria: Puść Wodze Fantazji - Gra Opowieści

Popuść wodze fantazji w świecie My Little Pony
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (3)
 • wydanie polskie
Nie ważne, czy oglądasz serial, czytasz komiksy, czy zbierasz figurki. Super, że tu jesteś - wyzwól swoją kreatywność! Equestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Zostań podróżnikiem, jak Dzielna Do, czy ikoną stylu, jak Rarirty. Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne kucyki! Będziecie mogli rozwiązywać zagadki i wędrować po jaskiniach, w którym mogą nawet być smoki! Chwileczkę, powiedziałeś, że to gra, a ja widzę książkę! Masz rację, ponieważ jest to gra w książce! Zawiera ona zasady, dzięki którym możesz stworzyć swojego kucyka i razem z kucykami koleżanek i kolegów rozpocząć przygodę w świecie Equestrii. Jedna osoba zostanie opowiadaczem i stworzy niesamowitą historię dla innych. Decyzje, które kucyki będą podejmować w trakcie gry, wpłyną na rozwój opowieści! Kto może zostać opowiadaczem? Każdy: mama, tata, siostra, brat, koleżanka, kolega i oczywiście Ty! Wystarczy, że przeczytasz zasady i znajdziesz chętnych do gry. Jak to działa? Gracze tworzą swoje własne niepowtarzalne kucyki - nadają im imiona, znaczki i talenty, a nawet rysują ich portrety! Następnie rozwiązują zagadki i przeżywają najrozmaitsze przygody z opowieści. Skąd mam wziąć opowieść? W książce znajduje się gotowa opowieść oraz wskazówki, które pomogą w wymyślaniu nowych historii i zagadek. Kto może grać? Każdy! Nie ważne czy masz lat 5, czy 95 - świat Equestrii stoi przed Tobą otworem! Czy gry fabularne czegoś uczą? Oczywiście! Gry fabularne są czymś bardzo naturalnym dla prawie wszystkich dzieci. Odgrywanie swoich ulubionych postaci z bajek, zabawa w dom, czy policjantów i złodziei to właśnie przykłady podstawowych gier fabularnych! Jest to bardzo ważna część dorastania, uczy empatii i pracy w zespole. Gra Equestria: Puść Wodze Fantazji kładzie duży nacisk na przyjaźń i wszystkie jej elementy. Rozgrywka odbywa się w bezpiecznym otoczeniu, gdzie wszystko jest możliwe. Wspaniałą częścią gier fabularnych jest opowieść, która może być tworzona i zmieniana przez opowiadacza w zależności od tego, jak grupa się zachowuje i jaką lekcję chcielibyśmy im pokazać. Na przykład: przygoda, w które Fire Brand odkrywa psy na diamenty, które nie chcą się dzielić, może nauczyć dzieciaki czegoś na temat tego, dlaczego dzielenie się jest ważne.
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
152
Rodzaj oprawy:
twarda
13995

store

Dostępne 2 sztuki w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 20.07.2020


Dostawa (Przesyłka kurierska (UPS)) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Nie ważne, czy oglądasz serial, czytasz komiksy, czy zbierasz figurki. Super, że tu jesteś - wyzwól swoją kreatywność!

Equestria: Puść Wodze Fantazji to gra w opowiadanie historii, w której główną rolę pełni Twoja wyobraźnia! Zostań podróżnikiem, jak Dzielna Do, czy ikoną stylu, jak Rarirty. Equestria: Puść Wodze Fantazji pozwali stworzyć, nazywać i odgrywać Wasze własne kucyki! Będziecie mogli rozwiązywać zagadki i wędrować po jaskiniach, w którym mogą nawet być smoki!

Chwileczkę, powiedziałeś, że to gra, a ja widzę książkę!

Masz rację, ponieważ jest to gra w książce! Zawiera ona zasady, dzięki którym możesz stworzyć swojego kucyka i razem z kucykami koleżanek i kolegów rozpocząć przygodę w świecie Equestrii. Jedna osoba zostanie opowiadaczem i stworzy niesamowitą historię dla innych. Decyzje, które kucyki będą podejmować w trakcie gry, wpłyną na rozwój opowieści!

Kto może zostać opowiadaczem?

Każdy: mama, tata, siostra, brat, koleżanka, kolega i oczywiście Ty! Wystarczy, że przeczytasz zasady i znajdziesz chętnych do gry.

Jak to działa?

Gracze tworzą swoje własne niepowtarzalne kucyki - nadają im imiona, znaczki i talenty, a nawet rysują ich portrety! Następnie rozwiązują zagadki i przeżywają najrozmaitsze przygody z opowieści.

Skąd mam wziąć opowieść?

W książce znajduje się gotowa opowieść oraz wskazówki, które pomogą w wymyślaniu nowych historii i zagadek.

Kto może grać?

Każdy! Nie ważne czy masz lat 5, czy 95 - świat Equestrii stoi przed Tobą otworem!

Czy gry fabularne czegoś uczą?

Oczywiście! Gry fabularne są czymś bardzo naturalnym dla prawie wszystkich dzieci. Odgrywanie swoich ulubionych postaci z bajek, zabawa w dom, czy policjantów i złodziei to właśnie przykłady podstawowych gier fabularnych! Jest to bardzo ważna część dorastania, uczy empatii i pracy w zespole.

Gra Equestria: Puść Wodze Fantazji kładzie duży nacisk na przyjaźń i wszystkie jej elementy. Rozgrywka odbywa się w bezpiecznym otoczeniu, gdzie wszystko jest możliwe.

Wspaniałą częścią gier fabularnych jest opowieść, która może być tworzona i zmieniana przez opowiadacza w zależności od tego, jak grupa się zachowuje i jaką lekcję chcielibyśmy im pokazać. Na przykład: przygoda, w które Fire Brand odkrywa psy na diamenty, które nie chcą się dzielić, może nauczyć dzieciaki czegoś na temat tego, dlaczego dzielenie się jest ważne.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • podręcznik w twardej oprawie, 152 strony

4.33
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Equestria: Puść Wodze Fantazji - Gra Opowieści


Najbardziej przydatne recenzje

Cedryk

Liczba recenzji: 195

Dobry, solidny produkt

Przyjemny system nie tylko dla dzieci. Dobra odskocznia po d&D i młotku
Sam podręcznik posiada wprowadzenie do świata kucyków, opisy różnych rodzajów naszych przyszłych bohaterów, sposób ich tworzenia, czyste karty oraz pierwsza przygoda. Laik, który nie prowadził nigdy sesji spokojnie sobie poradzi


Cedryk

Liczba recenzji: 195

Dobry, solidny produkt

Bardo dobra czasami nawet mroczna przygoda. W przypadku prowadzenie dla dzieci MG musi sam podjąć decyzje ile mroku można zaserwować by nie wywołać nocnych koszmarów, w przygodzie są sugestie, lecz bardo ogólnikowe.


HKG_Gildia

Liczba recenzji: 36

Jak dla mnie ideał :)

Jeżeli szukacie sposobu na zainteresowanie młodszych graczy "erpegami", to ten system jest naprawdę dobry :) Z mojego doświadczenia dopowiem, że nastolatki (15-19) świetnie się bawili podczas sesji :)

Sam podręcznik posiada wprowadzenie do świata kucyków, opisy różnych rodzajów naszych przyszłych bohaterów, sposób ich tworzenia, czyste karty (na stronie black monksów są karty z wersjami damskimi i męskimi różnych kucyków) oraz pierwsza przygoda. Laik, który nie prowadził nigdy sesji spokojnie sobie poradzi :)

Oczywiście najlepiej obejrzeć kilka odcinków serialu, aby lepiej wczuć się w klimat i nie być potem zagięty przez dzieci przy wymyślaniu nowych przygód :)

Polecam :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie