Disney Lorcana: Into the Inklands - Booster Pack

Rozbuduj swoją kolekcję o 12 kart z najnowszego dodatku do Disney Lorcana!
3 opinie
  • wydanie angielskie
Powódź zmyła cenny Lore w głąb krain! Chcąc odzyskać utracone zasoby, żądni przygód gracze udają się w nieznane zakątki królestwa. Na każdym kroku czekają na nich niezwykłe cuda i niespodzianki, ale nie tracą celu ze wzroku i prą dalej - rozporszony Lore musi wrócić na swoje miejsce... zanim wpadnie w niepowołane ręce... Odkryj czarujący świat Lorcany przedstawiony w najnowszej grze karcianej inspirowanej twórczością studia Walta Disney'a. Daj się zachwycić oszałamiającym i oryginalnym dziełom sztuki zdobiącym karty, które pięknie oddają kwintesencję ukochanych postaci Disneya.  Zobacz krótkie wprowadzenie do gry przygotowane przez wydawcę. Disney Lorcana to gra dla każdego - początkującego gracza, weterana karcianek, czy zbieracza! Podczas rozgrywek opanujesz moc magicznego tuszu, który pozwoli na przyzwanie postaci z popularnych animacji. Bohaterowie mogą pojawić się w klasycznej, dobrze znanej postaci, ale także w zupełnie nowej, fantastycznej formie. Razem z grupą swoich ulubionych postaci stoczycie pojedynek przeciwko innym graczom (Illumineers) w walce o punkty opowieści (Lore). Pierwsza osoba, która zdobędzie 20 punktów - wygrywa! Każdy Disney Lorcana: Into the Inklands - Booster Pack zawiera 12 losowych kart, w tym 6 kart typu Common, 3 typu Uncommon, 2 typu Rare, Super Rare lub Legendary i 1 losową kartę w wariancie foil. Disney Lorcana: Into the Inklands - Booster Pack pomoże rozbudować Twoją kolekcję i zdobyć karty do zbudowania unikalnej talii. Na oficjalnym kanale Ravensburger North America znajduje się playlista z opisem zasad gry.
Wydawca:
Ravensburger
27,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Powódź zmyła cenny Lore w głąb krain! Chcąc odzyskać utracone zasoby, żądni przygód gracze udają się w nieznane zakątki królestwa. Na każdym kroku czekają na nich niezwykłe cuda i niespodzianki, ale nie tracą celu ze wzroku i prą dalej - rozporszony Lore musi wrócić na swoje miejsce... zanim wpadnie w niepowołane ręce...

Odkryj czarujący świat Lorcany przedstawiony w najnowszej grze karcianej inspirowanej twórczością studia Walta Disney'a. Daj się zachwycić oszałamiającym i oryginalnym dziełom sztuki zdobiącym karty, które pięknie oddają kwintesencję ukochanych postaci Disneya. 

Zobacz krótkie wprowadzenie do gry przygotowane przez wydawcę.

Disney Lorcana to gra dla każdego - początkującego gracza, weterana karcianek, czy zbieracza! Podczas rozgrywek opanujesz moc magicznego tuszu, który pozwoli na przyzwanie postaci z popularnych animacji. Bohaterowie mogą pojawić się w klasycznej, dobrze znanej postaci, ale także w zupełnie nowej, fantastycznej formie. Razem z grupą swoich ulubionych postaci stoczycie pojedynek przeciwko innym graczom (Illumineers) w walce o punkty opowieści (Lore). Pierwsza osoba, która zdobędzie 20 punktów - wygrywa!

Każdy Disney Lorcana: Into the Inklands - Booster Pack zawiera 12 losowych kart, w tym 6 kart typu Common, 3 typu Uncommon, 2 typu Rare, Super Rare lub Legendary i 1 losową kartę w wariancie foil. Disney Lorcana: Into the Inklands - Booster Pack pomoże rozbudować Twoją kolekcję i zdobyć karty do zbudowania unikalnej talii.

Na oficjalnym kanale Ravensburger North America znajduje się playlista z opisem zasad gry.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 12 losowych kart
Waga:
100 g
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Recenzje

3.67
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Disney Lorcana: Into the Inklands - Booster PackWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie