Hokus i Pokus

Wybierz swoje magiczne zwierzę, rozwiąż zagadki, zdobądź pożywienie dla bajkonów
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (3)
 • wydanie polskie
Domek z piernika, ubrana na czerwono dziewczynka, siedmioro dzieci, które zabłądziły w lesie. A jeśli te znane bajki skrywają tajemnice, które trzeba wyjaśnić? Hokus i Pokus to dwójka dzieci, w które będziesz mógł się wcielić i przeżyć niesamowitą przygodę. Wybierz swoje magiczne zwierzę, rozwiąż zagadki, zdobądź pożywienie dla bajkonów... Postaraj się wykonać swoją misję: odnajdź dwoje zaginionych dzieci. Twój sukces zależeć będzie od decyzji, które podejmiesz, bo tutaj bohaterem jesteś Ty! Komiks paragrafowy to niezwykła okazja, aby czytelnik, a zarazem gracz, stał się bohaterem niezwykłej przygody i stworzył swoją własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach. Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? Ponieważ istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz, co sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością. Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.
Wydawca:
FoxGames
Rodzaj oprawy:
twarda
3495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Domek z piernika, ubrana na czerwono dziewczynka, siedmioro dzieci, które zabłądziły w lesie. A jeśli te znane bajki skrywają tajemnice, które trzeba wyjaśnić?

Hokus i Pokus to dwójka dzieci, w które będziesz mógł się wcielić i przeżyć niesamowitą przygodę. Wybierz swoje magiczne zwierzę, rozwiąż zagadki, zdobądź pożywienie dla bajkonów... Postaraj się wykonać swoją misję: odnajdź dwoje zaginionych dzieci.

Twój sukces zależeć będzie od decyzji, które podejmiesz, bo tutaj bohaterem jesteś Ty!

Komiks paragrafowy to niezwykła okazja, aby czytelnik, a zarazem gracz, stał się bohaterem niezwykłej przygody i stworzył swoją własną fabułę. Wybiera postać, w którą chce się wcielić, i poruszając się pomiędzy ponumerowanymi kadrami, decyduje o jej losach.

Dlaczego komiksy paragrafowe są tak wciągające, pełne emocji i bez reszty angażują gracza? Ponieważ istnieje wiele sposobów na zakończenie rozgrywki, a czasem również wiele zakończeń komiksu. Wszystko zależy wyborów, jakich dokonuje gracz, co sprawia, że komiksy paragrafowe można czytać wiele razy, z rosnącą ciekawością.

Starannie przemyślana mechanika gry, świetna kreska rysowników na długo zatrzymają gracza w świecie walecznych rycerzy, wilkołaków i wampirów, londyńskich detektywów i nieustraszonej łowczyni nagród.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • komiks w twardej oprawie

4.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Hokus i Pokus


Najbardziej przydatne recenzje

John Zgryźliwy

Liczba recenzji: 70

Uważam, że komiksy paragrafowe to strzał w dziesiątkę. Mojej córce Hokus i Pokus niezwykle przypadły do gustu. Gra jest prosta i bardzo sympatyczna i o dziwo jest naprawdę kilka wariantów przejścia całej przygody. Bardzo polecam dla młodszych dzieci (od 6 lat).


Bogusława

Liczba recenzji: 12

Dobry, solidny produkt

Dla dzieci w wieku 8 plus - intryguje i zaciekawia. Syn bardzo zadowolony z prezentu. Każda decyzja wymaga kartkowania :)


Zbigniew2000

Liczba recenzji: 122

W porządku, bez rewelacji

Dobre wprowadzenie do gier paragrafowych dla dzieci.
Przygoda nieprzekonująca. Gra sprawdziła się raz, było trochę zabawy, ale nie sądzę, żeby moja pociecha do tego wróciła (gra do tego zachęca - przygody Hokusa są inne niż Pokusa).
Rysunki nierówne (mi niezbyt przypadły do gustu, dziecku bardziej). Ogólnie taki trochę niesympatyczny klimat.
Słowem - w porządku, ale bez rewelacji.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie