Michał - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Piękne karty. Tylko tyle i aż tyle.
Do Wolsunga pasują jak ulał.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Używam od dłuuugiego czasu i mogę jedynie polecić. Nie rwie się, nie blaknie i nadruk nie znika. Solidny produkt.


Dobry, solidny produkt

Niezły i dość rozbudowany pomysł na kampanię. Idealne narzędzie dla MG żeby przeprowadzić złożone i długie przygody i to bez większego wysiłku (czytaj przygotowania). Co prawda sam świat jest dość sztampowy i brak mu jakiegoś większego rozbudowania, ale może w zamyśle twórców to MG i drużyna sami mieli go wypełnić. Wspaniałe wydanie, świetny papier i tylko nieliczne grafiki nie przypadły mi do gustu.


Jak dla mnie ideał :)

Rewelacja. Nie żałuję ani złotówki wydanej na ten tytuł. Co prawda nie trafia na stół tak często jakbym chciał, ale z dumą mogę powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier w mojej kolekcji.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczna talia. Piękne grafiki i dobra jakość wykonania. Może i nie nadaję się do partyjek pokera, jednak ja zakupiłem ją specjalnie pod Wolsunga SSG i Malifaux, a tam sprawdza się wybornie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Samą grę gorąco polecam. Cała masa dostępnych frakcji, proste i przejrzyste zasady, masa kombinacji i przeogromna radość z grania. Od razu po zakupie gra dostała się do mojego TOP 10. Dlaczego więc nie wystawiłem najwyższej oceny? Bo wydanie mogłoby być lepsze. Cienka plansza (na szczęście w master secie dostajemy już porządną) oraz grafiki nie najwyższych lotów (choć to kwestia gustu). Niemniej, warto!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Muszę powiedzieć, że za te 35zł liczyłem na więcej. Książka niezbyt gruba, a i po lekturze nie czuję się jakoś szczególnie oświecony. Czyta się z przyjemnością, bo i napisana jest przystępnym językiem, przez co kończy się z nią w jeden (krótki) wieczór. Kilka spostrzeżeń daje do myślenia, całość jednak nie zmieniła jakoś drastycznie mojego sposobu "mistrzowania". Jeżeli macie okazję od kogoś pożyczyć, bierzcie śmiało. Co do zakupu... Mam bardzo mieszane odczucia.