Pianandrill - recenzje

W porządku, bez rewelacji

Dobry produkt za swoją cenę. To w zasadzie wszystko. Do ofoliowania talii Sabotażysty, w którego grywam z rzadka może być. Do częstego grania już mniej.
Talia robi się znacząco grubsza i przestaje się mieścić w oryginalne pudełko - trzeba o tym pamiętać.


W porządku, bez rewelacji

Zestaw startowy, ok. Jako zestaw bardzo startowy w sumie może być. Problem jedynie tego jest taki, że tak naprawdę losowe są tylko karty z boosterów, reszta to semi-random.

Dla kogoś kto niema ani jednej karty może być. Brak doświadczenia, jakie karty są dobre uzasadnia wybór czegoś bezpiecznego.
Ja restartuję (mam nadzieje) kolekcjonowanie i raczej powinienem inaczej zacząć - od zbierania już samych pojedynczych kart. Po zakupie zestawu już to wiem :)
Pamiętajcie, większość tych kart nie jest tak naprawdę losowa i na wyższym poziomie zaawansowania raczej się nie przyda.


Dobry, solidny produkt

Dobra, prosta gra za 20zł. Świetnie się bawimy z 6-cio letnią córką. Zasady są banalne, niema zawiłości a jednocześnie można grać wiele razy. Element losowy jest spory, ale można też troszeczkę pokombinować - lepiej rozbudować tę planetę, czy tamtą, lepiej wziąć kawałem z dużą ilością baz czy szybciej skończyć planetę.

Fajne, polecam jako prosty przerywnik po obiedzie lub na wyjeździe.


Dobry, solidny produkt

Planszówki są mi wdzięczne za te koszulki. Karty niestety przestają się już mieścić w oryginalne sloty. Trzeba szukać czegoś zastępczego. Mimo to warto w ten sposób zabezpieczyć je.


Dobry, solidny produkt

Planszówki są mi wdzięczne za te koszulki. Przydatna rzecz. Dobrze wykonana.


Dobry, solidny produkt

Kupiłem kilkadziesiąt sztuk. Wykonane są dobrze. Karty do MTG prezentują się świetnie. Włożenie 2 kart jednocześnie to nie problem (po obu stronach tej karty mamy po 9 kart MTG) i dzięki temu mieści się po 18 kart MTG na jedną kartę do segregatora.


Bardzo dobra, klasyczna gra. Duży element losowości powoduje, że granie w 2 osoby jest... frustrujące. Można źle kilka rzeczy wylosować i po grze. Wg mnie minimum to 3 osoby, żeby się grało płynnie i komfortowo, bez jednostronnej dominacji.

Ciekawie zaprojektowany model mini ekonomiczny z elementami ekspansji.

Gra jest bardzo fajnie wydana. Twarde kartoniki, plastikowe żetony, grube karty (aczkolwiek swoje powkładałem od razu do koszulek).

Polecam do zabawy z dziećmi, ale także na imprezie przy piwku. Można pogadać, nie absorbuje zbyt mocno.