Adam - recenzje

Dobry, solidny produkt

Szybka, trzymająca klimat książek Metro 2033. Negatywna interakcja jak i walka o wpływy nad stacjami jet bardzo przyjemna.

Ciężko tak naprawdę doszukać się minusów tej gry. Bardzo polecam!


Podstawka jest niestety słaba.

Mechanika walki i rozwój postaci jest jak najbardziej wporządku. Opisy przygód jak i sytuacje, które nam się przydażają też nie odstają specjalnie od lepszych gier.

Jedyny problem polega na założeniach gry. Sytem punktów zwycięstw najlepiej działa przy negatywnej interakcji między graczami.
Sama zaś gra, ma mechanikę zadań/ questów bardziej pasujących do gry kooperacyjnej.

Niestety kompletny brak interakcji zabija tą grę....

Sądzę, że tytuł dałoby się uratować jednym, dobrym dodatkiem. Wszak grafikę i rozwój postaci już mamy. Potwory też są niczego sobie. Jedynie czego brakuje to: CELU GRY.


Jak dla mnie ideał :)

Pasuja jak ulał, chronią jak potrzeba


Jak dla mnie ideał :)

Pokój 25 z dodatkiem to naprawdę mocno angażująca gra z bardzo wysokim poziomem konfiguracji planszy jak i zasad. Emocje, strategia wszystko na jak najwyższym poziomie.

Serdecznie polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Świetna planszówka z dużą mnogością opcji. Dla każdego fana Cube'a pozycja obowiązkowa. Niestety widać, że gra była stworzona z myślą o dodatku. Bez "Sezonu 2" gra bardzo dużo traci.

Jednak cena podstawki z dodatkiem mniej więcej wyrównuje się w cenie dobrej gry planszowej, więc tak naprawdę nie uważam tego za minus.

Bez dodatku gra na 4.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Śliczna talia zarówno do gry jak i pochwalenia się przed znajomymi. Mało kiedy widzi się tak oryginalną talię :)


Dobry, solidny produkt

Mocna gra strategiczna, wymagająca myślenia z wyprzedzeniem. Na początku ciężko się troszeczke oswoić z jej losowym trybem doboru żetonów. Są one również niewygodne do wymieszania i tasowania.

Sama gra jest świetna. Wymaga sporego planowania. Niestety też pewna doza losowości może sprawić iż mimo zmysłu taktycznego i tak partię przegramy.

Ilość heksów na planszy sprawia, że walczymy praktycznie od pierwszej tury. Co dla agresywnych graczy jest zaletą, zaś tych co się lubią okopać może być na początku irytujące.

Rozczarowuje możliwość grania w 6 graczy ale tylko pod warunkiem zakupu co najmniej 2 dodatkowych armii. Samo pudełko zawiera tylko (aż) 4 armie.

Grę jak najbardziej polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

W porządku, bez rewelacji

Na początku bardzo wciąga, niestety po dłuższej grze zaczyna robić się dość monotonna. Gra na rozgrzewkę przed właściwa grą.

Grafiki są w porządku. Bije z nich miły słowiański klimat.

Instrukcja jest bardzo przystępna jak i karty ściągawki. Przyswojenie zasad to jakieś 10 minut.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: