KurCzakov - recenzje

Gra, która sprawiła, że stare chłopy bawili się nieziemsko podczas poznawania wielbłądów :D Nieoczekiwane emocje towarzyszące obstawianiu i sprawianiu, że to właśnie wielbłąd, na którego postawiliśmy ma wygrać :D Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Porządna gra na imprezy, dla rodziny czy paczki znajomych. Masa śmiechu, trochę nerwów i złośliwości graczy dookoła :D sprawiają, że w prostej grze walczysz niemalże o życie. Masa pozytywnych emocji i kupa śmiechu przy przewracanej wieży. Niestety gra ma jeden minus. Nikt nie chce zbierać elementów :D


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Nie byłem przekonany co do kupna. Przekonała mnie cena :D
Teraz nie żałuję. Gra przyjemna, wymaga trochę myślenia i przyjemnie wciąga. Grafiki na porządnym poziomie sprawiają, że przyjemnie się spogląda na karty :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Imprezowy ideał. Wyśmienicie pochłania uwagę i skupienie, lecz w zbyt dużej ilości staje się monotonny. Jako opiekun na koloniach zaobserwowałem, że dzieciaki bardzo chętnie sięgały po dobble i bawiły się przy nich świetnie. Kupa śmiechu, interakcji i wyścigów :D Gra jak najbardziej zasługuje na miejsce w kolekcji ;)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo przyjemna startówka na imprezach i spotkaniach ze znajomymi. Pozwala rozruszać towarzystwo.
Czytelna i dokładna instrukcja pozwala niemal natychmiastowo przejść do nieskomplikowanej rozgrywki ;)
Polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Ciekawy i dokładnie przedstawiony świat, w którym pozostało miejsce na kreowanie własnej historii. Na pochwałę zasługuje szczegółowe opisanie plemion i relacji między nimi. Pozwala wczuć się w klimat jeszcze bardziej.