PrezezLW - recenzje

Prosta nie skomplikowana gra. Bardzo dobra jeśli pragnie się komuś pokazać z czym jeść współczesne planszówki. Baaardzo polecam :)


Domek jest naprawdę w porządku tytułem. Byłem trochę zniechęcony recenzją znalezioną w necie. Tytuł wydawał się nudny. Ale po pratyjce na festiwalu Gramy spodobała mi się ta gra i udało się ją zakupić w bardzo dobrej cenie. Polecam


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

To jest jedna z tych gier z typu easy to learn, hard to master. Moja teściowa pojęła w mig zasady i zaczęła ogrywać zarówno mnie jak i małżonkę. Każda partia jest inna i ciężko znaleźć jedną taktykę zapewniającą zwycięstwo. Gra wciąga i to bardzo a zarazem jest idealna na szybką partyjkę albo rozgrzewkę przed grubszym tytułem. Kto jeszcze nie ma temu z serca polecam. Dla mnie to było odkrycie tegorocznego festiwalu Gramy :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dobry, solidny produkt

Bardzo prosta i szybka gra. Doskonała jako starter na dłuższe spotkanie z planszówkami albo jako gra która wprowadza ludzi w planszówki,

Może się wydawać na początku aż za banalna ale jest możliwość kombinowania. Szczególnie polubią ją panie z racji tematyki oraz jakości obrazków (moja żona dostała ją na walentynki i jest zachwycona :))


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Nasza ulubiona gra. Posiadamy wszystkie dodatki i wtedy gra staje się bardziej skomplikowana i dużo trudniejsza ale daje również nowe możliwości.
Jedna rozgrywka może trwać wiele godzin. Razem z dodatkami samo rozłożenie gry może trwać nawet do godziny czasu.
Jak dla mnie gra bardzo dobrze wprowadza do świata planszówek. Zasady są na tyle proste że nawet osoby które nie są zaznajomiione z planszówkami szybko je załapią.
Gra dla fanów RPGów


Jak dla mnie ideał :)

Nie spodziewałem się takich fajerwerków po tym produkcie.
Zagadki są bardzo wymagające i jeśli zależy Ci na tym by nie sięgnąć po podpowiedzi to musisz się zmóżdżyć solidnie.
Razem z małżonką spędziliśmy ok. 4h by rozwiązać wszystkie zagadki samemu. Pomysłowe wykorzystanie wszystkich elementów gry.
W przypadku gdy odpowiednio będzie się dbało o elementy produktu można potem pożyczyć go dla innych osób (Naprawdę da się :))
Jeśli lubisz zagadki, krzyżówki, escape roomy to serdecznie polecam :)


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Gra bardzo wciągająca. Razem z moją ekipą jesteśmy już po rozegraniu kwietnia i coraz ciekawiej zaczyna się dziać. W porównaniu do poprzedniej edycji mamy jeszcze większy wpływ na zmiany które się dzieją na planszy. Poziom trudności w pewnym momencie wzrósł niebotycznie, że przegraliśmy 3 partie z rzędu ale sądzę że to było z powodu słabego układu kart. Generalnie bardzo dużo frajdy sprawia gra, kosztuje duuuużo nerwów ale równie duuuuuuużo sprawia radości :). Nie mogę się doczekać kolejnej rozgrywki


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Gra jedyna w swoim rodzaju.
Polecona przez koleżankę, która stwierdziła, że po tej grze ma się całkowicie inne spojrzenie na planszówki i tak rzeczywiście się stało.
Cena na początku mnie odstraszała ale to najlepiej zainwestowane pieniądze ever. Graliśmy sami we 2 z moją narzeczoną bo nie mogliśmy się doczekać na innych znajomych, chcieliśmy od razu grać kolejną partię.
Skończyliśmy w 18 rund. Przy tej grze naprawdę nie da się poskromić emocji i z każdym miesiącem są one diametralnie inne.
Dla tych, którzy jeszcze nie są zdecydowani polecam z jak najbardziej czystym sumieniem.
Teraz za każdym gdy na Nią patrzę z łezką w oku żałuję że nie mogę chociaż jeszcze jednej partii zagrać w świecie ogarniętym zarazą!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: