Sławomir - recenzje

Witam.
Pojazd O.K, przesyłka jak zwykle - niezawodna i terminowa, tak więc ciągle Rebel rządzi.

A co do zbyt luźnej lufy - ja między prowadnicą a wieżyczką od spodu wkleiłem wąski pasek tworzywa wyciętego i wymodelowanego z tego co zostaje po powycinaniu elementów modelu. To alternatywa wobec opierania lufy o rozbudowany właz.

Pozdrawiam.


Potwierdzam słowa przedmówców. Dobre uzupełnienie taktyczne armii.
Rebel jak zwykle niezawodnie. Pozdrawiam.


Jak dla mnie ideał :)

Świetny produkt w świetnej oprawie. Pozdrawiam.


Jak dla mnie ideał :)

spełnia swoją rolę.


No cóż...jeszcze nie skleiłem i nie pomalowałem - pracujemy z dziewczyną nad Inwazją na CG, ale po rozpakowaniu tylko utwierdziłem się w tym, że będę zbierał DA.
Rebel - po prostu pełen profesjonalizm.


Niezłe. Jest tu wszystko co trzeba wiedzieć na temat tego zakonu. Zastanawiam się tylko, czy jest szansa na kupno jednostek - wielu nie ma w ofercie sklepu.


Z wszelakimi kodeksami spotykam się po raz pierwszy - dawno temu malowałem trochę figurki, ale nigdy na tyle, aby się zagłębić w całe uniwersum.
Jestem przyjemnie zaskoczony treścią, tłumaczeniem i spójnością opisywanego świata ( praktycznie brak błędów językowych!) i podejrzewam, że ...mam na stare lata kolejne hobby:)...szkoda tylko, że doba ma tak mało godzin.

Rebel - rewelacyjnie. Dziękuję za szybką dostawę i profesjonalizm.


Zestaw jest super, a w każdym razie na tyle dobry, że po wielu latach zachęcił mnie do ponownego spróbowania zabawy w bitewniaki...( Człowiek chyba na starość całkiem dziecinnieje...)
Rebel - jak zwykle - niezawodny w 1000 %!!!!!!!!!!

W jednym miejscu BoCG była tańsza, ale ze względu na to, że Rebel nigdy mnie jak dotąd nie zawiódł, postanowiłem ją kupić tutaj i nie żałuję.


Jak dla mnie ideał :)

Gra jest świetna - jest to jeden z tych przypadków, kiedy recenzje pokrywają się z rzeczywistością i dostaje się to czego się oczekiwało ( oczywiście w klasie karcianek).

Rebel - jak zwykle - świetnie. Dostawa dotarła w same moje urodziny:)Na początku podchodziłem do tego dodatku pełen obaw...nie bardzo mi się chciało w głowie pomieścić, że w tego typu grze, przy mocno rozbudowanej planszy z wieloma pionami da się w ogóle zastosować elementy zręcznościowe. Na szczęście okazało się, że moje obawy nie miały podstaw.
Katapulta świetnie urozmaica rozgrywkę, dodaje dużo humoru i nawet smok nie budzi już tylu emocji co ta mała drewniana..no,..bardziej jednak trampolina ( to w końcu dwie deseczki, z których jedna sprężynuje, więc...katapulta to szumna nazwa, ..ale jak ktoś ma wyobraźnię...).

Specjalne żetony katapulty ( Jej tura rozpoczyna się po wyciągnięciu kafelka terenu z cyrkiem) są cztery ( dla każdego gracza cztery - po jednym typie) i ten z graczy, który wyciągnął teren z cyrkiem decyduje, jaki z żetonów katapulty w tej kolejce będzie przez graczy do końca tury katapulty używany. Można strącać pionki, można je "uwodzić", można urządzić zawody strzeleckie albo próbować łapać. ( kwestia wyboru). Tak czy inaczej--fajna sprawa.

Może odstraszać ciut cena za tak małą liczbę elementów, ale...czego się nie robi aby skompletować tę gierkę:)

Nie stawiam oceny, bo ze względu na cenę nie mógłbym dać 5. A ten dodatek na to zasługuje.


Jak dla mnie ideał :)

Dołączam do wychwalań. Osobiście uważam, że jak już grać w Carcassone to ze wszystkimi dodatkami, bo wszystkie są na swój sposób wyważone i świetnie uzupełniają całość.
Zaczynają się schody, jeśli trzeba komuś nowemu wytłumaczyć zasady....trwa to czasem ładnych parę minut:)

Polecam ten dodatek - ale dopiero jak się będzie miało smoki, księżniczki, katedry, budowniczych, karczmy itd...

Przesyłka - natychmiastowa i na sześć z plusem - paczka cała i nie do zdarcia. Rebel jak zwykle solidny.


Jak dla mnie ideał :)

Dołączam do peanów zachwytu. Gra..warta świeczki.
Rebel - jak zwykle- dostawa na 6.


Dobry, solidny produkt

Przyjemna karcianka, gdy nie chce się wyciągać wielkich pudełek...szybka i grywalna. A do tego ta cena! Warto ją zakupić, bo mam już gry dużo gorsze a dużo droższe.
Moja ocena, jeśli chodzi o solidność, współgra z ceną gry..zwłaszcza w jesiennej promocji - 25 zł!
Nie żałuję, że ją mam, ale jak ktoś spodziewa się cudu, to lepiej niech nie kupuje.

Rebel - jak zwykle - na 6!:)
Pozdrawiam !


Jak dla mnie ideał :)

Nie wiem. Im jestem starszy tym bardziej mi się podobają takie gry i takie dodatki;) Już pisałem nt dodatku do Runebaund przy berle Kyrosa. Tu dodam tylko: oby pomysł z trójpakami nadal był kontynuowany w polskiej edycji:). Tak trzymać.
Jak już grać ..to z dodatkami:)
i..jak zwykle Rebel - świetnie: fachowo, uprzejmie i szybko.


Jak dla mnie ideał :)

Jak już grać ..to z dodatkami:)
Chwała dla wydawnictwa, że połączyli trzy dodatki w jedno w polskiej wersji. Cena też lepiej się prezentuje na tle angielskich. Polecam i..jak zwykle Rebel - świetnie: fachowo, uprzejmie i szybko.


Jak dla mnie ideał :)

Grę kupiłem ze względu na to, że po prostu chciałem ją mieć. To uczucie, którego się doznaje po pierwszej rozgrywce w RB. Jedna z lepszych tego typu w jakie grałem: gra się bez stresiku, przy większej grupie graczy jest czas na pogaduchy - a jednocześnie klimat i tak udaje się utrzymać. Niepomalowane figurki, na które tu tyle narzekania, to pikuś- zresztą zawsze można samemu je pomalować...ja tam wolę niepomalowane - gra zawsze dzięki temu jest trochę tańsza...i - tak czy inaczej - warta zakupu. Polecam starym fanom starej Magii i Miecza. w MiM bym już dziś nie zagrał a w RB ... no właśnie...gram.


Jak dla mnie ideał :)

Ten Carcassonik to po prostu to samo co pierwotna wersja - ale- jak nazwa sugeruje na wstępie - w konwencji osadniczej w Nowym Świecie.
Co do wykonania jest to staranniejsze wydanie i np. szczegółowość "kartoników" zaskakuje...to uprzyjemnia rozgrywkę (drobne zmiany w zasadach też rozgrywkę uprzyjemniają). To wszystko sprawia, że...gra jest nieco odmienna i jest ciekawą odskocznią od pierwowzoru najeżonego dodatkami. Ale jeśli ktoś spodziewa się zupełnie czegoś nowego - to się zawiedzie.


Lekka i przyjemna karcianeczka z zasadami, które chyba w założeniu miały zminimalizować element losowości tego typu gier. No cóż...czy sie to udało.....zależy od rozgrywki. Jeśli jeden z graczy zorientuje się, że ma jedną z "armii" złozona z mocnych kart...to ma szansę tym jednym stosem zwyciężyc całą rozgrywkę. Wykonanie bardzo ładne jak na taką cenę i nawet wielkość pudełka może zaskoczyć. W tej cenie i jesli ktoś wie czego oczekiwać po karciankach-----godne polecenia.:)

Rebel - oczywiście niezawodny w przesyłce.


Mimo minusów omówionych przez poprzednika---jednak warto zakupić to urozmaicenie jakim jest MR Jack extension. Teraz sama rozgrywka jest bardziej...hmm.. "niespodziankowa" :)
Rebel - jak zwykle - super.


Wykonanie - tak jak w przypadku podstawki--po prostu nic do życzenia. Podoba mi się szczegółowość figurek a dodatek bardzo dobrze się komponuje z całością. Kto lubi grę- powinien mieć.

Oczywiście Rebel--stara się jak zwykle i za to chwała. Dotychczas, jeśli coś nawalało z terminami to nie z winy sklepu.