Beata - recenzje

Dobry, solidny produkt

Bardzo ciekawy dodatek do naszej mocno już wyeksploatowanej gry (od niej zaczęła się nasza przygoda z planszówkami, ma już swoje lata).

Sam pomysł z planszą w kształcie Polski jest bardzo ciekawym sposobem i pretekstem na rozmowy z dziećmi o miastach, regionach, ciekawostkach. Opisanie ciekawostek z tych miast na marginesie też zaliczam na duży plus :)

Jeszcze nie zagraliśmy, ale w najbliższy weekend na pewno wypróbujemy :)


Dobry, solidny produkt

Ekspresowa gra, świetna jako przerywnik w mniejszym lub większym gronie. Można grać chwilkę, można spędzić przy niej i pół dnia.
Można grać rodzinnie z dziećmi, lekko modyfikując zasady (np. dziecku nie uruchamiamy licznika, żeby miało ciut więcej czasu na odpowiedź).

Kupiłam na prezent dla przyjaciół, mam nadzieję, że i im się spodoba :)


Dobry, solidny produkt

Interesujący pomysł przeniesienia do domu zabawy w stylu "escape room".

Szkoda, że tak mało jest scenariuszy - dobrze, że mamy spory wybór gier, dzięki czemu nie będziemy sięgać po Unlock zbyt często.

Na razie jedna rozgrywka za nami i bawiliśmy się dobrze :) Wrócę z komentarzem po zakończeniu wszystkich scenariuszy...


Dobry, solidny produkt

Gra, do której przyspawało moje dziecko na jakimś stoisku z grami. Gwiazdka okazała się dobrą okazją, żeby mu kupić.
I teraz cały czas tłucze siekierą, aż wióry lecą! :)

Gra ma proste zasady, do wytłumaczenia w dwóch słowach. Wciąga w zabawę, niezależnie od wieku graczy.
Moje skojarzenie idzie w stronę jengi, ale zamiast wyciągać klocki, wytłukujemy je siekerką (co podnosi trudność, bo wcale nie tak łatwo uderzyć siekierką z dokładnie taką siłą, jaką potrzebujemy :) ).

Dziecko zachwycone...

Jedna uwaga do samej gry - mogłaby być tańsza...

A rebel - jak zwykle - na 6+ w kwestii jakości zapakowania przesyłki i szybkości realizacji zamówienia.


Jak dla mnie ideał :)

Śliczne, porządne kości :D


Dobry, solidny produkt

Świetne połączenie komiksu i gry - syn, który tę pozycję znajdzie pod choinką, powinien być zachwycony - lubi łamigłówki, lubi gry, lubi komiksy, a tu ma to wszystko razem. Na pewno pożyczę od syna :)


Dobry, solidny produkt

Świetne połączenie komiksu i gry - fan Sherlocka Holmesa, który tę pozycję znajdzie pod choinką, powinien być zachwycony. Ja, po przejrzeniu, jestem :) Na pewno pożyczę od syna :)


Dobry, solidny produkt

Świetna gra dla młodszych graczy, zaczynających przygodę z grami. Rozwija spostrzegawczość i refleks. Można maluchowi dać fory tak, żeby nie odczuł tego (moje dzieci się obrażały, jak wyczuły, że im daję wygrać), co pozwoli mu na ogromną satysfakcję z ogrania rodzica :)

Świetna gra na wyjazdy - moje dzieci przez większość podstawówkowych wyjazdów zabierały na wycieczki szkolne - metalowe pudełko wiele zniesie, a mały rozmiar pozwala wcisnąć w boczną kieszeń plecaka.

Kilka osób zachęciliśmy do zakupienia tej gry, sami też obdarowaliśmy kilka kolejnych osób :)


Jak dla mnie ideał :)

Gra rewelacyjna w swej prostocie... Zasady łatwe do wytłumaczenia, radocha przy graniu - zwłaszcza, jeśli można komuś podkraść robala... To, że do końca nie wiadomo, kto wygra, uważam za duży plus - nie zniechęcamy się w trakcie gry, bo komuś idzie lepiej i ma już stosik, bo wiemy, jak przewrotny bywa los i jak łatwo można swój stosik stracić :)
Moja podstawowa gra na zajęcia kółka matematycznego - zawsze mam w torbie, bo i 10 osób daje radę w to zagrać :)


Dobry, solidny produkt

Ciekawy pomysł na połączenie gry komputerowej z planszową...
Dzieciom bardzo się podoba.

Ja mam zastrzeżenia do przezroczystych podkładek, które po kilku użyciach ciężko domyć. Trzeba się wysilić - nawilżana chusteczka lub woda nie wystarczą.

Ogólnie jednak przyjemna pozycja :D


W porządku, bez rewelacji

Gra idealna na zajęcia z dziećmi - dużo hałasu, radochy, zasady proste. Świetny przerywnik dla rozluźnienia np. na kółko matematyczne :)


Dobry, solidny produkt

Mam słabość do smoków, więc ta gra od razu przyciągnęła moje spojrzenie na jakimś stoisku z planszówkami.
Poczytałam sobie o niej i mam...

Gra dobrze wykonana, solidne pudełko przetrzyma podróże w plecaku.

Przejrzyste zasady (choć w trakcie rozgrywki wypłynęło kilka pytań, na które odpowiedzi w instrukcji nie było), dość szybka rozgrywka pozwala zagrać w dowolnym towarzystwie, kiedy nie ma się nastroju na duże i absorbujące tytuły, a na lekką grę.
Bez problemu gra się w nią z dziećmi (9 i 13 lat - młodszy od razu załapał, ale dzieci grają z nami niemal od urodzenia :) )

Rebel - jak zawsze bez zarzutu z terminowością i solidnością dostawy...


Jak dla mnie ideał :)

Fantastyczna gra.. Sama posiadam i podstawę i rozszerzenie, teraz zakupiłam rozszerzenie w prezencie dla znajomych, którym wcześniej już sprezentowałam podstawę :) Wiem, że sprawi im wieeeele frajdy!

Rebel na szóstkę z plusem - poprosiłam o zapakowanie jako prezentu i dołączenie karteczki z życzeniami, co też się stało - bez problemu, bez żadnych dodatkowych opłat (jak to czasem bywa w innych sklepach) - jednym słowem FANTASTYCZNA obsługa... Dziękuję :)


Dobry, solidny produkt

Dla REBELa szóstka z plusem za porządnie zapakowaną, ekspresową przesyłkę..

A produkt - co można powiedzieć o kostce - solidna, jakościowo bardzo dobra, wyraźne emotki - będzie dobrze służyć losując kartkówki moim uczniom :) Rzut kostką i już wiemy, czy dziś można odetchnąć z ulgą, czy jednak nie :)


Dobry, solidny produkt

Dla REBELa szóstka z plusem za porządnie zapakowaną, ekspresową przesyłkę..

A produkt - co można powiedzieć o kostce - solidna, jakościowo bardzo dobra, wyraźne liczby - będzie dobrze służyć :)


Jak dla mnie ideał :)

Dla REBELa szóstka z plusem za ekspresową przesyłkę, zapakowaną jak paczka najwyższej wagi państwowej :)

A co do gry - jak cała reszta solidnie wykonane... :)


Jak dla mnie ideał :)

Dla REBELa szóstka z plusem za ekspresową przesyłkę, zapakowaną jak paczka najwyższej wagi państwowej :)

A co do gry - jak cała reszta solidnie wykonane... :)


Dobry, solidny produkt

Na początku szóstka z plusem dla REBELa za ekspresową, opakowaną jakby szkło to było, przesyłkę! :)

Co do gry - bardzo ładne wydanie, z dodatkiem... Jednak pudełko przekombinowane i przez to nietrwałe - po dwóch raptem otwarciach wierzch odkleił się od boków.. Ale zostanie posklejane i mam nadzieję, że obdarowanemu (kupowane na prezent) w grze nie będzie przeszkadzało :)


Kupiłam jako rezerwę na wakacje z dziećmi... I wpadliśmy wszyscy - i syn siedmiolatek i syn trzylatek opowiadają takie historie, że aż miło się słucha, jaką mają boską wyobraźnię.. A i w gronie dorosłym można poszaleć..
Kostki, pudełko solidnie i ładnie wykonane, poręczne do transportu.. Muszę sobie tylko wykombinować ładny kawałek miękkiego grubego materiału, by grać bez stresu wieczorem, że dzieci się pobudzą, bo kości hałas jednak na stole robią nieziemski :)


Jak dla mnie ideał :)

Grałam w Small World u znajomych - gra tak mi się spodobała, że postanowiłam kupić ją mężowi w prezencie urodzinowym.. Jeszcze jej nie dostał, ale jestem pewna, że i jemu przypadnie do gustu. Zwłaszcza, że oboje uwielbiamy gry wszelakie i chętnie kolekcjonujemy co ciekawsze, a przy każdej nadarzającej się okazji gramy i znajomych wszystkich również do gry wciągamy :)