Dustptb - recenzje

Dobry, solidny produkt

Ciekawa gra z prostymi zasadami i ciekawym mechanizmem (dice building game) lecz o wysokim poziomie losowości. Strategia sprowadza się do decyzji, którą kość dokupić, a którą usunąć z obecnego decku (culling). Ogromna liczba custom'owych kości wygląda rewelacyjnie. Wydanie Set Up Box posiada pudełko z miejscami na elementy nie tylko z podstawki ale i z dodatków.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doskonała gra dla początkujących w hobby gier planszowych. Łatwe zasady i doskonała oprawa graficzna powinny przyciągnąć każdego. Sprawdza się w każdym gronie wiekowym. Jest trochę łatwiejsza niż edycja z mapą Europy (brak tuneli i promów) przez co lepiej się sprawdza w gronie początkujących graczy (choć obie edycje są godne uwagi).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doskonała gra dla początkujących w hobby gier planszowych. Łatwe zasady i doskonała oprawa graficzna powinny przyciągnąć każdego. Sprawdza się w każdym gronie wiekowym. Mapa Europy posiada kilka dodatkowych zasad w stosunku do wersji z mapą Ameryki, które zwiększają odrobinę jej złożoność.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Doskonała gra. Jeśli ktoś lubi RFTG to na pewno spodoba mu się Nowa Era. Mimo klimatu postapokalipytcznego gra jest jedną z ulubionych gier drugiej połówki :) Zawsze chętnie do niej wracamy. Świetnie sprawdza się w dwie osoby - w gronie czteroosobowym może się odrobiną dłużyć.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dodatek wprowadza nowe lokacje i karty natychmiastowe. Ciekawie urozmaica rozgrywkę. Gramy w pakiecie Nowa Era + Zima + Ruiny i w sprawdza się rewelacyjnie. Świetna cena do zawartości - moim zdaniem dodatek obowiązowy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra, która się w każdym towarzystwie. Nasz egzemplarz spowodował konieczność zakupu już kilku dodatkowych dla znajomych i rodziny. Dużo interakcji i pozytywnej zabawy.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Świetna gra rodzinna - idealna do wprowadzenia nowych osób w świat planszówek. Wersja USA odrobinę lepsza moim zdaniem niż Europa (najpierw mieliśmy Europę) z racji na mniejszą liczbę zasad (brak tuneli, tras długich na biletach i tras morskich) i większą interakcję (długie odcinki, które mogą zblokować innych).


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: