Patryk

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Zakupiłem Swój egzemplarz wraz z dodatkiem przed świętami, paczka po dwóch dniach była już u mnie, co było pierwszym miłym zaskoczeniem, REBEL więcej niż wywiązał się ze swoich obowiązków.
Po rozpakowaniu, pierwsze wrażenie mega pozytywne, wszystko jest wykonane solidnie, karty są wydrukowane na sztywnych arkuszach, to samo tyczy się grubych żetonów. Pudełko zawiera także bardzo dobrze napisaną instrukcję która jasno wyjaśnia dość skomplikowane aspekty gry, przebrnięcie przez nią i zrozumienie jej dobrze, może być czasochłonne jednak, jezlei się już pozna zasady to da się je wytłumaczyć innym graczom w 15 min. Instrukcja pełna jest także przykładów poszczególnych sytuacji wzbogaconych o rysunki, co jest dużym plusem, podczas zagłębiania się w nią natrafiłem tylko na jedną nieścisłość a mianowicie aspekt dotyczący zagrywania kart mitów z podtytułem "pogłoska" teoretycznie instrukcja każe nam odrzucać te karty do puki nie wyciągnie się innej, co jest bez sensu. Może tylko ja mam z tym problem więc pomijam to :) . Ogromnym plusem jest klimat gry, karty pełne opisów, postacie, każda z osobną historią.

Podsumowując:
Sama gra jest bardzo wciągająca pełna klimatu, do tego trudna, jeżeli ktoś mówi, ze ta gra jest za łatwa, to na 99% nie przeczytał instrukcji lub jej nie zrozumiał :). Szczerze polecam ją Tym których zmęczyły 30 minutowe partię w jakieś miłe i spokojne planszówki rodzinne i szukają jakiegoś wyzwania, oraz wielogodzinnej zabawy.
Czegoś takiego właśnie szukałem zatem szczerze oceniam ten produkt na 5


Peter6667

Liczba recenzji: 97