Przemysław

Obserwowani

0 użytkowników

Obserwujący

1 użytkownik

Jak dla mnie ideał :)

Zbiór publikowanych swego czasu w magazyni Magia i Miecz artykułów Miłosza do prześwietnego Zewu Cthulhu. Wszystkie wcześniej we wspomnianym piśmie wielokrotnie czytałem, ale nie mogłem oprzeć się pokusie ponownego prfzypomnienia sobie ich treści, tym bardziej, że Portal wydał ten podręcznik w bardzo przyjemnej szacie graficznej, nie wspominając już o zamieszczonych wewnątrz mrocznych i sugestywnych ilustracji Huberta Czajkowskiego. Rewelacja. Przesyłka błyskawiczna i pancerna, czyli Rebelowy standard.


Jak dla mnie ideał :)

Piękne karty, wspaniały, mroczny klimat. Pudło jak na zawartość faktycznie duże, ale za to śliczne. Zasady są proste i właściwie podkreślają konwencję gry. Jedna z lepszych gier karcianych, jakie do tej pory spotkałem. Do tego w ulubionych Lovecraftowskich klimatach. Polecam. O przesyłce nie piszę, nie ma sensu - Rebel jak zawsze na szóstkę.


Jak dla mnie ideał :)

Pierwszy z serii Almanachów Mistrza Gry z Wydawnictwa Portal. Świetna koplania pomysłów i trików do wykorzystania podczas sesji. Do tego szybko się czyta i jest porządznie wydany. Czego chcieć więcej.
Przesyłka z Rebela pancerna, szybka, słowem rewelacja. Oby tak dalej.


Kryhu

Liczba recenzji: 44