Blackfire Premium Album - Black (9-Pocket)

Album mieszczący do 360 kart
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (1)
Blackfire Premium Album jest przeznaczony do przechowywania do 360 kart w standardowym rozmiarze i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem. Dzięki specjalnemu zszyciu kieszonek karty wkładane są bocznym brzegiem, dzięki czemu są zabezpieczone przed przypadkowym wypadaniem. Dodatkową ochronę zapewnia elastyczna gumka, która sprawia, że klaser nie otwiera się samoistnie. Blackfire Premium Album wykonano ze sztucznej skóry, co zapewnia dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
Wydawca:
ADC Blackfire Entertainment GmbH
7495

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Blackfire Premium Album jest przeznaczony do przechowywania do 360 kart w standardowym rozmiarze i charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i estetycznym wyglądem.

Dzięki specjalnemu zszyciu kieszonek karty wkładane są bocznym brzegiem, dzięki czemu są zabezpieczone przed przypadkowym wypadaniem. Dodatkową ochronę zapewnia elastyczna gumka, która sprawia, że klaser nie otwiera się samoistnie.

Blackfire Premium Album wykonano ze sztucznej skóry, co zapewnia dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • album w oprawie ze sztucznej skóry, mieszczący do 360 kart
Waga (kg):
0.35

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Blackfire Premium Album - Black (9-Pocket)
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie