Crafters: Akrylowa plansza modularna (suchościeralna)

Akrylowe kafelki przydatne w sesjach Dungeons & Dragons
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (2)
 • wydanie polskie
Modularna plansza wykonana z 9 kafelków zakrylu o grubości 3 mm. Każdy kafelek podzielony jest na 16 kwadratowych pól o wymiarach 1x1 cal (około 25,4x25,4 mm).    Produkt ten idealnie sprawdzi się w grach bitewnych i RPG, będzie użyteczny w grach Print & Play, prototypach gier planszowych, jako zamiennik elementów oraz przy wprowadzaniu własnych modyfikacji zasad do gier. Dowolne łączenie kafelków umożliwia szybkie zobrazowanie sytuacji taktycznej, zarówno w wąskich korytarzach jak i na polu bitwy.    Po kafelkach można pisać mazakami suchościeralnymi (po stronie bez grawerunku). Do czyszczenia PMMA (szkła akrylowego - plexi) nie należy używać żadnych środków na bazie alkoholi. Polecamy wodę z mydłem, a w przypadku silnych zabrudzeń - cytrusowe środki czyszczące.
Wydawca:
Crafters
6000

store

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Modularna plansza wykonana z 9 kafelków zakrylu o grubości 3 mm. Każdy kafelek podzielony jest na 16 kwadratowych pól o wymiarach 1x1 cal (około 25,4x25,4 mm). 

 

Produkt ten idealnie sprawdzi się w grach bitewnych i RPG, będzie użyteczny w grach Print & Play, prototypach gier planszowych, jako zamiennik elementów oraz przy wprowadzaniu własnych modyfikacji zasad do gier. Dowolne łączenie kafelków umożliwia szybkie zobrazowanie sytuacji taktycznej, zarówno w wąskich korytarzach jak i na polu bitwy. 

 

Po kafelkach można pisać mazakami suchościeralnymi (po stronie bez grawerunku). Do czyszczenia PMMA (szkła akrylowego - plexi) nie należy używać żadnych środków na bazie alkoholi. Polecamy wodę z mydłem, a w przypadku silnych zabrudzeń - cytrusowe środki czyszczące.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 9 akrylowych kafelków jednostronnie suchościeralnych
Waga (kg):
0.5

5.00
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Crafters: Akrylowa plansza modularna (suchościeralna)
Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie