Rebelowy Kalendarz Gracza 2021

Wyjątkowy kalendarz ścienny dla fanów gier planszowych
6 opinii
  • wydanie polskie
Specjalnie dla wszystkich fanów planszówek, postanowiliśmy przygotować wyjątkowy dodatek, dzięki któremu kolejne dwanaście miesięcy spędzicie w efektownym towarzystwie grafik z największych hitów naszego wydawnictwa! Wybraliśmy dwanaście fantastycznych obrazów z gier, które barwnie i ciekawie ozdobią najbliższe otoczenie każdego gracza.Rebelowy Kalendarz Gracza 2021 posiada potrójną, dwustronną okładkę prezentującą główny motyw z Na skrzydłach, Zony i Nemesis. Dodatkowo w każdym miesiącu, oprócz najważniejszych świąt, oznaczyliśmy też te mniej popularne (jak Dzień Gier Planszowych, Dzień Lodów Rzemieślniczych, Dzień Rozmów Twarzą w Twarz czy Dzień Patrzenia w Niebo) i przypisaliśmy im idealnie pasujące gry! :)UWAGA! Każdy egzemplarz kalendarza posiada 3 okładki - Na skrzydłach, Zona i Nemesis!
2995

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Opis

Specjalnie dla wszystkich fanów planszówek, postanowiliśmy przygotować wyjątkowy dodatek, dzięki któremu kolejne dwanaście miesięcy spędzicie w efektownym towarzystwie grafik z największych hitów naszego wydawnictwa! Wybraliśmy dwanaście fantastycznych obrazów z gier, które barwnie i ciekawie ozdobią najbliższe otoczenie każdego gracza.

Rebelowy Kalendarz Gracza 2021 posiada potrójną, dwustronną okładkę prezentującą główny motyw z Na skrzydłach, Zony i Nemesis. Dodatkowo w każdym miesiącu, oprócz najważniejszych świąt, oznaczyliśmy też te mniej popularne (jak Dzień Gier Planszowych, Dzień Lodów Rzemieślniczych, Dzień Rozmów Twarzą w Twarz czy Dzień Patrzenia w Niebo) i przypisaliśmy im idealnie pasujące gry! :)

UWAGA! Każdy egzemplarz kalendarza posiada 3 okładki - Na skrzydłach, Zona i Nemesis!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • kalendarz ścienny (42x30 cm)

Recenzje

4.83
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Rebelowy Kalendarz Gracza 2021Najbardziej przydatne recenzje

Adam

Liczba recenzji: 33

Kalendarz Rebelowy zawsze obecny (chyba, że brak druku przez Wydawcę).
Jak zawsze wszystko ok, jedyny minus to zaledwie kilka grafik z gier Rebela.
Przecież portfolio jest takie szerokie, że każdy miesiąc mógłby być z inną grą.
Na plus trzy okładki.


zioombel

Liczba recenzji: 90

Pierwszy raz zakupiony kalendarz Rebela. Myślę, że nie ostatni. Super jakość, miejsce na zapisanie swoich ważnych dat i wyśmienite grafiki. Brać dopóki jest.


Małgorzata

Liczba recenzji: 1

Kiedyś widzieliśmy taki kalendarz na ścianie w miejscowym sklepie z grami. Zostało w pamięci. Jak tylko nadarzyła się okazja by mieć własny Rebelowy Kalendarz Gracza nie zawahaliśmy się go nabyć :) Kalendarz cieszy oko i przypomina: GRAJ W PLANSZÓWKI! :)

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie