Zew Cthulhu: Arkham

Jakie tajemnice skrywają mieszkańcy?
1 opinia
  • wydanie polskie
Wyrusz w podróż po Arkham, tajemniczym mieście otoczonym legendami, położonym na brzegach rzeki Miskatonic w Massachusetts. Przewodnik ten przedstawia opisy mieszkańców, firm oraz społeczności miasta, od urzędów po mroczny świat podziemi. Arkham kryje różnorodne istoty, z ich własnymi dramatami, celami i ukrytymi sekretami. Zew Cthulhu: Arkham to niezbędne źródło informacji pomocne w prowadzeniu scenariuszy i kampanii w Arkham. Oferuje historię miasta, opisy dzielnic, nowe umiejętności dla Badaczy, oraz szczegółowe informacje o klubach i organizacjach. Odkryj tajemnice Arkham, gdzie zagrożenia mitów Cthulhu są powszechne, a każda uliczka skrywa coś niezwykłego!
Wydawca:
Black Monk
Liczba stron:
280
Rodzaj oprawy:
twarda
209,95

Dostępnych 21 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wyrusz w podróż po Arkham, tajemniczym mieście otoczonym legendami, położonym na brzegach rzeki Miskatonic w Massachusetts. Przewodnik ten przedstawia opisy mieszkańców, firm oraz społeczności miasta, od urzędów po mroczny świat podziemi. Arkham kryje różnorodne istoty, z ich własnymi dramatami, celami i ukrytymi sekretami.

Zew Cthulhu: Arkham to niezbędne źródło informacji pomocne w prowadzeniu scenariuszy i kampanii w Arkham. Oferuje historię miasta, opisy dzielnic, nowe umiejętności dla Badaczy, oraz szczegółowe informacje o klubach i organizacjach.

Odkryj tajemnice Arkham, gdzie zagrożenia mitów Cthulhu są powszechne, a każda uliczka skrywa coś niezwykłego!

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 280 stron
Waga:
700 g
Kod producenta:
ZEW177

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zew Cthulhu: Arkham

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie