Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy + Padawan Ahsoka Tano

Nastał burzliwy czas wojny
8 opinii
 • 2 osoby
 • od 14 lat
 • 90 - 120 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! Na start do egzemplarza gry Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy dołączamy wyjątkową postać promo - potężną i pełną ideałów padawankę Anakina Skywalkera - Ahsokę Tano. Liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona, oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów!  Konflikt ogarnia planety od Światów Jądra aż po Zewnętrzne Rubieże. W ogniu walk zdarzają się momenty wielkiej wagi, znane jako punkty przełomu, w których działania nielicznych mogą zmienić przebieg pojedynczej bitwy, a nawet wpłynąć na losy całych cywilizacji. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz tajne misje głęboko na terytorium wroga, czy toczysz zaciekłe pojedynki w wielkich bitwach planetarnych, Twoje wybory zawsze mają znaczenie. Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy to pojedynkowa gra figurkowa dla 2 osób, w której przejmujemy kontrolę nad kultowymi postaciami z galaktyki Star Wars i ich sojusznikami, walcząc ze sobą o to, kto pierwszy osiągnie cele misji. Zbuduj swoją drużynę, rzuć wyzwanie przeciwnikom i rozegraj mnóstwo ekscytujących bitew, które przesądzą o losach galaktyki! Pamiętaj, że najlepsi dowódcy to ci, którzy szybko przystosowują się do sytuacji pośród chaosu bitwy i korzystają z dobrodziejstw Mocy. Figurki oraz tereny zawarte w grze nie są pomalowane i wymagają samodzielnego złożenia. Dlaczego pokochasz tę grę? Dzięki szczegółowo wykonanym, wyjątkowym figurkom w dynamicznych pozach każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny oddział inspirowany Gwiezdnymi Wojnami. To nie lada gratka zarówno dla fanów serii, jak i tych, którzy zajmują się malowaniem figurek! Zasady gry oraz elastyczne możliwości budowania drużyn zachęcają graczy do tworzenia nieszablonowych zestawów i dopasowywania ich do celów danej misji. Do wyboru mamy gotowe drużyny tematyczne jak np. Ahsoka Tano i Bo-Katan Kryze lub Lord Maul i jego lojalni komandosi. Możemy też sami łączyć i dopasowywać rozmaite postacie, by stworzyć niestandardowe oddziały, które poprowadzimy do walki. Podczas rozgrywki wykorzystujemy specjalne zdolności wybranych postaci i rozmaite umiejętności bojowe, aby przejąć kontrolę nad walką. Nasze cele są dynamiczne i zmieniają się w trakcie realizowania misji, czeka nas więc emocjonujący wyścig o to, kto najlepiej dostosuje się do sytuacji i zrealizuje je jako pierwszy. Zestaw podstawowy zawiera 4 pełne oddziały, czyli 2 kompetytywne armie w standardzie turniejowym. Ponadto oprócz 16 figurek, i niezbędnych do gry kostek, kart oraz miarek, w pudełku znajdziesz też tereny do zbudowania pola bitwy. Zarówno dla graczy hobbystycznych, jak i dla tych, którzy planują organizować turnieje w Star Wars: Shatterpoint, przygotowaliśmy szereg przydatnych plików w języku polskim. Znajdziesz je pod poniższymi linkami: Instrukcja do gry FAQ i errata Objaśnienia symboli Rozmiary podstawek Zasady rozgrywania Shatterpoint Showdown event Zasady rozgrywania Shatterpoint Premier Showdown event
Wydawca:
Rebel
699,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka dzisiaj


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Uwaga! Na start do egzemplarza gry Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy dołączamy wyjątkową postać promo - potężną i pełną ideałów padawankę Anakina Skywalkera - Ahsokę Tano. Liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona, oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów! 

Konflikt ogarnia planety od Światów Jądra aż po Zewnętrzne Rubieże. W ogniu walk zdarzają się momenty wielkiej wagi, znane jako punkty przełomu, w których działania nielicznych mogą zmienić przebieg pojedynczej bitwy, a nawet wpłynąć na losy całych cywilizacji. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz tajne misje głęboko na terytorium wroga, czy toczysz zaciekłe pojedynki w wielkich bitwach planetarnych, Twoje wybory zawsze mają znaczenie.

Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy to pojedynkowa gra figurkowa dla 2 osób, w której przejmujemy kontrolę nad kultowymi postaciami z galaktyki Star Wars i ich sojusznikami, walcząc ze sobą o to, kto pierwszy osiągnie cele misji. Zbuduj swoją drużynę, rzuć wyzwanie przeciwnikom i rozegraj mnóstwo ekscytujących bitew, które przesądzą o losach galaktyki! Pamiętaj, że najlepsi dowódcy to ci, którzy szybko przystosowują się do sytuacji pośród chaosu bitwy i korzystają z dobrodziejstw Mocy.

Figurki oraz tereny zawarte w grze nie są pomalowane i wymagają samodzielnego złożenia.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Dzięki szczegółowo wykonanym, wyjątkowym figurkom w dynamicznych pozach każdy gracz będzie mógł stworzyć swój własny oddział inspirowany Gwiezdnymi Wojnami. To nie lada gratka zarówno dla fanów serii, jak i tych, którzy zajmują się malowaniem figurek!
 • Zasady gry oraz elastyczne możliwości budowania drużyn zachęcają graczy do tworzenia nieszablonowych zestawów i dopasowywania ich do celów danej misji. Do wyboru mamy gotowe drużyny tematyczne jak np. Ahsoka Tano i Bo-Katan Kryze lub Lord Maul i jego lojalni komandosi. Możemy też sami łączyć i dopasowywać rozmaite postacie, by stworzyć niestandardowe oddziały, które poprowadzimy do walki.
 • Podczas rozgrywki wykorzystujemy specjalne zdolności wybranych postaci i rozmaite umiejętności bojowe, aby przejąć kontrolę nad walką. Nasze cele są dynamiczne i zmieniają się w trakcie realizowania misji, czeka nas więc emocjonujący wyścig o to, kto najlepiej dostosuje się do sytuacji i zrealizuje je jako pierwszy.
 • Zestaw podstawowy zawiera 4 pełne oddziały, czyli 2 kompetytywne armie w standardzie turniejowym. Ponadto oprócz 16 figurek, i niezbędnych do gry kostek, kart oraz miarek, w pudełku znajdziesz też tereny do zbudowania pola bitwy.
Zarówno dla graczy hobbystycznych, jak i dla tych, którzy planują organizować turnieje w Star Wars: Shatterpoint, przygotowaliśmy szereg przydatnych plików w języku polskim. Znajdziesz je pod poniższymi linkami:

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • Star Wars: Shatterpoint - Padawan Ahsoka Tano Promo
 • 16 figurek
 • 23 elementy terenu
 • 2 miarki ruchu
 • 5 miarek zasięgu
 • 14 kart rozkazów
 • 12 kart jednostek
 • 12 kart walki
 • karta misji
 • 9 kart zmagań
 • 14 kości
 • znacznik zmagań
 • 16 znaczników postępu
 • tor zmagań
 • arkusz z żetonami
 • instrukcja
Instrukcja i inne pliki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.63
na podstawie 8 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Shatterpoint - Zestaw podstawowy + Padawan Ahsoka TanoWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 4
Z odpowiedzią 4
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy dalej przy zakupie zestawu podstawowego dostanę promo pack Ashoke ????

~ Marcin 18.06.2023 13:09

Zgodnie z opisem produktu promka jest wciąż dostępna.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Sylwia 06.07.2023 12:12

Czy instrukcja składania modeli powinna być w zestawie czy jest do ściągnięcia z netu? bo u mnie w pudle nie było.

~ Mr X 05.06.2023 13:42

Jest do pobrania na stronie AMG.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Oskar 06.06.2023 15:41

Jakie koszulki na karty postaci i drzewka walki?

~ Marcin 24.05.2023 13:04

Na karty postaci 4"x6", ja kupiłem Paladin Sleeves Morgana 101,5×153 mm. Na pozostałe taroty "pomarańczowe", ja używam Gamegenic Matte Tarot Sleeves 73x122.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Łukasz 05.06.2023 10:32

W pudełku Ahsoka Tano i jako bonus tez Ahsoka dobrze rozumiem opis?

~ Robert S 31.01.2023 20:45

Hej, w starterze masz Ashoke dowódcę, a jako promo pack dostajesz Ashoke Padawankę z osobną kartą zasad. :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Aftar 13.02.2023 00:55

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie