Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice Dziwnolasu

Odkryj sekrety drzemiące wśród drzew…
1 opinia
  • wydanie polskie
Dawno, dawno temu, za siedmioma górami rozciągał się wielki, prastary las. Był to las inny, niż wszystkie, pełen dziwów, o jakich nikomu się nie śniło. O lesie krążyły niesłychane opowieści: jedni powiadali, że w jego sercu stoi chatka straszliwej Baby Jagi, a inni, że las roi się od niesamowitych istot i baśniowych stworów. Las ten nazwano Dziwnolasem... a wy stoicie u jego progu! Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę! Grać mogą wszyscy - dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu. Stwórzcie postaci, wybierzecie przygodę i skosztujcie sławy! Poznajcie najmroczniejsze sekrety kryjące się w gęstwinie Dziwnolasu… Chociaż powiadają, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, to w tej grze możesz rzucić wyzwanie przygodzie również w pojedynkę. W środku znajdziesz: 50 baśniowo ilustrowanych paragrafów 14 klas postaci, gotowych do podróży Dzienniki pomocne przy śledzeniu poczynań bohaterów 11 gotowych Przygód wraz z mapami, które pozwolą wielokrotnie cieszyć się grą Pejzaże dźwiękowe z niesamowitą narracją, które dodadzą klimatu każdej rozgrywce
Wydawca:
Black Monk
99,95

Dostępnych 21 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami rozciągał się wielki, prastary las. Był to las inny, niż wszystkie, pełen dziwów, o jakich nikomu się nie śniło. O lesie krążyły niesłychane opowieści: jedni powiadali, że w jego sercu stoi chatka straszliwej Baby Jagi, a inni, że las roi się od niesamowitych istot i baśniowych stworów. Las ten nazwano Dziwnolasem... a wy stoicie u jego progu!

Opowieści Baśniomistrza to drużynowa gra paragrafowa, dzięki której wyruszycie na niesamowitą przygodę!

Grać mogą wszyscy - dzieciaki, dorośli i nastolatki, a rolę Baśniomistrza lub Baśniomistrzyni może przyjąć każdy, kto potrafi czytać głośno i wyraźnie. Łatwe do opanowania zasady sprawiają, że rozgrywkę możecie rozpocząć niemal od razu.

Stwórzcie postaci, wybierzecie przygodę i skosztujcie sławy! Poznajcie najmroczniejsze sekrety kryjące się w gęstwinie Dziwnolasu…

Chociaż powiadają, że przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę, to w tej grze możesz rzucić wyzwanie przygodzie również w pojedynkę.

W środku znajdziesz:

  • 50 baśniowo ilustrowanych paragrafów
  • 14 klas postaci, gotowych do podróży
  • Dzienniki pomocne przy śledzeniu poczynań bohaterów
  • 11 gotowych Przygód wraz z mapami, które pozwolą wielokrotnie cieszyć się grą
  • Pejzaże dźwiękowe z niesamowitą narracją, które dodadzą klimatu każdej rozgrywce

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • książka w twardej oprawie, 168 stron
Waga:
500 g

Recenzje

5.00
na podstawie 1 oceny

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Opowieści Baśniomistrza: Tajemnice DziwnolasuWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również