Gry planszowe dla dorosłych

Temat gier planszowych dla dorosłych nie jest tak oczywisty, jak może się wydawać. Poszukując gier dla dorosłych, natrafimy na 3 odmienne kategorie, a każda z nich mimo różnic przeznaczona jest dla graczy 18+. Są to erotyczne planszówki dla par, pozbawione (i pozbawiające) hamulców gry imprezowe 18+ oraz nowoczesne gry planszowe dla dorosłych, łączące satysfakcjonującą i emocjonującą rozgrywkę z najwyższym stopniem wykonania.

Gry erotyczne, czyli gry planszowe dla par pragnących podkręcić poziom humoru i pikanterii w związku. To tu znajdziesz karciane gry erotyczne wypełnione odważnymi zadaniami, które przyspieszają tętno i potęgują wzajemne przyciąganie. Przykładem takiej gry są z pewnością Arkana Miłości, czy Zakochanie, gra dla dwojga. Gry planszowe dla par często wzbogacone są o gadżety erotyczne, zgrabnie wplecione w reguły planszowej zabawy dla dorosłych.

Druga grupa to planszówki dla dorosłych udających się na imprezę, na której tematy tabu i dystans do siebie będą co rusz bezkompromisowo testowane. Doświadczeni badacze imprezówek 18+ wyszczególniają dwa wyraźnie zarysowane nurty:

  1. gry do spożywania alkoholu, często zawierające wśród komponentów kieliszki i inne radosne, pijackie utensylia, karcianki wywołujące niesmak, zgorszenie i salwy śmiechu.
  2. Gry pozwalające łączyć sytuacje i postaci w abstrakcyjne pary albo zmuszające nas do jakże oczyszczających, bo prawdziwych, wyznań.

Trzecia grupa dotyczy zagadnienia planszowej zabawy dla dorosłych, rozumianej jako wciągającego i angażującego spędzania czasu. Tutaj znajdziesz gry planszowe dla dorosłych graczy, planszówki poruszające poważne tematy, jak opowiadające o grozie wojny This War of Mine, ale żeby nie było zbyt poważnie, ta grupa obejmuje także lżejsze tytuły rozrywkowe, zaprojektowane z myślą o dostarczeniu dorosłym graczkom i graczom wciągającego i emocjonującego doświadczenia.

Filtry

Filtrowanie po:

Wyczyść filtry

w kategorii spełniających kryteria

Sortuj według:

Ups... Nie znaleziono żadnych produktów :(

Wyczyść niektóre filtry