Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę

Ostateczna edycja gry w jednym pudełku
10 opinii
 • 2 - 5 osób
 • od 12 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Wejdź do gry i spróbuj swoich sił w tej wysoce strategicznej, w pełni bezpiecznej wersji rosyjskiej ruletki! Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy któryś trafi na puchatą bombę. Ów nieszczęśnik rozlatuje się na tysiąc kawałeczków i wypada z gry. Pozostałe karty służą do unikania eksplodujących kotków lub łagodzenia ich wybuchowego temperamentu.  Niezależnie czy Twoja przygoda dopiero się zaczyna, czy też należysz do ich najzagorzalszych fanów serii, Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz do zgotowania najbardziej odjechanej rozgrywki! Zestaw zawiera 121 starannie wyselekcjonowanych kart zapewniających najwyższej jakości doznania, 13 nowych trybów rozgrywki, które zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowanych graczy, a także sławny i niezwykle pożądany kołnierz wstydu. Dlaczego pokochasz tę grę? Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo! Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę! W tym pudełku znajduje się zbiór najlepszych kart z gier Eksplodujące kotki, Implodujące kotki, Frywolne kotki i Szczekające kotki. To surowe składniki, dzięki którym spróbujecie rozgrywek na 13 nowych sposobów. Chcecie zagrać partię, która potrwa tylko 2 minuty? Jest na to przepis. Macie smaka na wariant, w ramach którego będziecie szpiegować innych graczy? Taki przepis też zgotowaliśmy. W pudełku znajdziesz kołnierz wstydu! Otrzymuje go ten, kto jako pierwszy zapomni, czyja jest tura. Od tej pory będzie ludzkim sygnalizatorem kierunku przebiegu tur. Gra zwyciężyła w kategorii Najlepsza Gra Imprezowa w Planszowym Gram Prix 2023. 
Autor:
Matthew Inman, Elan Lee
Ilustracje:
Matthew Inman
Wydawca:
Rebel
139,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Wejdź do gry i spróbuj swoich sił w tej wysoce strategicznej, w pełni bezpiecznej wersji rosyjskiej ruletki! Podczas rozgrywek gracze co turę dobierają po jednej karcie, aż do momentu, gdy któryś trafi na puchatą bombę. Ów nieszczęśnik rozlatuje się na tysiąc kawałeczków i wypada z gry. Pozostałe karty służą do unikania eksplodujących kotków lub łagodzenia ich wybuchowego temperamentu. 

Niezależnie czy Twoja przygoda dopiero się zaczyna, czy też należysz do ich najzagorzalszych fanów serii, Eksplodujące Kotki: Przepisy na Kotastrofę zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz do zgotowania najbardziej odjechanej rozgrywki! Zestaw zawiera 121 starannie wyselekcjonowanych kart zapewniających najwyższej jakości doznania, 13 nowych trybów rozgrywki, które zaskoczą nawet najbardziej wyrafinowanych graczy, a także sławny i niezwykle pożądany kołnierz wstydu.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Eksplodujące Kotki to kultowy projekt wśród gier oryginalnie wydanych przez kampanie crowdfundingowe. W 2015 roku ponad 219 000 osób wsparło to miauczące szaleństwo!
 • Jeśli kochasz gry pełne negatywnej interakcji i złośliwych zagrywek, to zabawa dla Ciebie. Na szali leży odpadnięcie z gry, więc zawsze walczycie o wysoką stawkę!
 • W tym pudełku znajduje się zbiór najlepszych kart z gier Eksplodujące kotki, Implodujące kotki, Frywolne kotki i Szczekające kotki. To surowe składniki, dzięki którym spróbujecie rozgrywek na 13 nowych sposobów. Chcecie zagrać partię, która potrwa tylko 2 minuty? Jest na to przepis. Macie smaka na wariant, w ramach którego będziecie szpiegować innych graczy? Taki przepis też zgotowaliśmy.
 • W pudełku znajdziesz kołnierz wstydu! Otrzymuje go ten, kto jako pierwszy zapomni, czyja jest tura. Od tej pory będzie ludzkim sygnalizatorem kierunku przebiegu tur.
Najlepsza Gra ImprezowaGra zwyciężyła w kategorii Najlepsza Gra Imprezowa w Planszowym Gram Prix 2023. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 13 broszurek z przepisami
 • 5 pustych broszurek na przepisy
 • 121 kart
 • kołnierz wstydu
 • instrukcja
 • przewodnik po polu bitwy
Waga:
845 g
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

4.70
na podstawie 10 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Eksplodujące Kotki: Przepisy na KotastrofęWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 6
Z odpowiedzią 4
Oczekujące na odpowiedź 2

Czy jest szansa na zakup/dosłanie samych przepisów? Kupiłem wszystkie dodatki osobno i nie chcę kupować na nowo całości.

~ Tomek 18.01.2023 12:16

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Który dodatek należy kplypic żeby grać w tą wersje na 6 i więcej osób?

~ Cezary 16.10.2022 14:49

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Wiadomo jaka jest dokładna data premiery?

~ Yosh 24.08.2022 09:25

Dokładna data premiery miała miejsce 16.09.22 r.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Anna 24.09.2022 18:46

Jeśli ktoś kupował od początku wersję oryginalną i dodatki to dzięki implodującemu kotkowi można grać w 6 osób. Czy tutaj też będzie taka możliwość? Napis na opakowaniu sugeruje coś innego.

~ Krzysztof 29.04.2022 10:06

Posiadając tylko te wersje eksplodujących kotków nie ma takiej możliwości.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Anna 24.09.2022 18:45

Czy ta wersja bedzie posiadac wszystkie dodatki? bo sie zastanawiam czy warto kupowac teraz gre i dodatki, czy czekac na tą edycje

~ Cezary 24.04.2022 14:41

Tak, ta wersja posiada wszystkie dodatki. :)

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Anna 24.09.2022 18:44

Warto kupować jak ma się wszystkie części?

~ Wer 25.02.2022 09:20

Jeśli tej nie masz, to nie masz wszystkich ;], więc tym bardziej powinieneś założyć kołnierz wstydu.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Chrzonszcz 17.03.2022 11:03

Myślę że warto rozważyć sprzedaż i zastąpić kolekcję, tym jednym wydaniem.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ SkyShadow 18.03.2022 08:10

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również