Everdell: Więcej! Więcej!

Więcej kart i jeszcze więcej decyzji
Podziel się swoją opinią
  • 1 - 4 osoby
  • od 13 lat
  • 40 - 80 minut
  • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Everdell (edycja polska).
Everdell (edycja polska)
Wróć do wyjątkowej krainy Everdell, gdzie pod gałęziami wysokich drzew, wśród omszałych głazów, rozwija się cywilizacja leśnych zwierząt.Rozszerzenie Więcej! Więcej! to 15 zupełnie nowych kart, które, wtasowane do talii, pozwolą na jeszcze lepszą zabawę przy Everdell. Ich działanie przyniesie więcej możliwości i kolejne decyzje do podjęcia! W zestawie znajdziemy nowe stworzenia oraz konstrukcje.Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.
Autor:
James A. Wilson
Ilustracje:
Andrew Bosley
Wydawca:
Rebel
2995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Dodruk planowany jest na II kwartał 2021 r.

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wróć do wyjątkowej krainy Everdell, gdzie pod gałęziami wysokich drzew, wśród omszałych głazów, rozwija się cywilizacja leśnych zwierząt.

Rozszerzenie Więcej! Więcej! to 15 zupełnie nowych kart, które, wtasowane do talii, pozwolą na jeszcze lepszą zabawę przy Everdell. Ich działanie przyniesie więcej możliwości i kolejne decyzje do podjęcia! W zestawie znajdziemy nowe stworzenia oraz konstrukcje.

Everdell to dynamiczna gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Uwodzi przepięknym wykonaniem i oferuje wiele dróg do zwycięstwa, dzięki czemu jej odkrywanie jest prawdziwą przyjemnością.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • 8 kart stworzeń
  • 7 kart budowli
  • instrukcja
Waga (kg):
0.05
Pliki do pobrania:
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Everdell: Więcej! Więcej!Najbardziej przydatne recenzje

Aneta

Liczba recenzji: 45

Co tu dużo pisać - dodatek do gry, dzięki któremu dostajemy nowe karty dzięki czemu jeszcze więcej pracują szare komórki :)


Baranek95

Liczba recenzji: 8

Pozwala delikatnie odświeżyć grę po kilku ograniu podstawki :)


Maciej

Liczba recenzji: 3

Kupiłem dodatek dodrukowany w czerwcu 2020. Karty są wykonane gorzej niż te w podstawowej grze. Są cieńsze i nie pasują do koszulek Ultimate Guard Precise-Fit. Czyli są inaczej docięte (oczywiście jest to różnica milimetra i większości ludzi nie będzie to przeszkadzać, ja muszę wymienić koszulki). Mam nadzieję że duże dodatki które mają wyjść w drugiej połowie 2020 będą lepiej wykonane.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie