Kot Stefan

Kto będzie szybszy? Kot czy mysz?
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (2)
 • 3 - 6 osób
 • od 4 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Małe myszy zjadają się pysznym serem. Lecz uwaga! W pobliżu czai się Stefan! Jeżeli zauważy myszy, czym prędzej postara się je złapać. Kto będzie szybszy? Kot czy myszy? Jeden gracz jest kotem i bierze drewniany kubeczek. Pozostali gracze układają swoje myszy na serze i trzymają je za ogonki. Gdy na kostce wypadnie symbol kota, gracz z kubeczkiem stara się złapać jak najwięcej myszy. Gracze, którzy się zagapili i nie uciekli w porę, tracą punkty. Kot Stefan to zabawna gra, którą pokochają wszystkie dzieci. Ma bardzo proste zasady, a rozgrywka dostarcza mnóstwo śmiechu. Dlaczego warto kupić: Mogą grać już 4-letnie dzieci Pięknie wykonane drewniane elementy Proste zasady i duże emocje
Autor:
Susanne Kummer
Ilustracje:
Susanne Kummer
Wydawca:
Egmont
8995

store

Dostępnych 5 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w piątek


Dostawa (Paczkomaty 24/7) już od 10 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Małe myszy zjadają się pysznym serem. Lecz uwaga! W pobliżu czai się Stefan! Jeżeli zauważy myszy, czym prędzej postara się je złapać. Kto będzie szybszy? Kot czy myszy? Jeden gracz jest kotem i bierze drewniany kubeczek. Pozostali gracze układają swoje myszy na serze i trzymają je za ogonki. Gdy na kostce wypadnie symbol kota, gracz z kubeczkiem stara się złapać jak najwięcej myszy. Gracze, którzy się zagapili i nie uciekli w porę, tracą punkty.

Kot Stefan to zabawna gra, którą pokochają wszystkie dzieci. Ma bardzo proste zasady, a rozgrywka dostarcza mnóstwo śmiechu.

Dlaczego warto kupić:

 • Mogą grać już 4-letnie dzieci
 • Pięknie wykonane drewniane elementy
 • Proste zasady i duże emocje

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

3.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Kot Stefan


Najbardziej przydatne recenzje

JediPrzemo

Liczba recenzji: 195

Sympatyczna i BARDZO hałaśliwa gra zręcznościowa. Polecam grać na dywanie żeby nie zniszczyć schodów albo podłogi.


Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

Wielbię tę grę i nie wstydzę się do tego przyznać. Myszy latają, kot lata, wszyscy krzyczą i się śmieją a co dopiero jak wpuści się do grupy dzieci! funkcja kota jest przechodnia. W turze jedna osoba jest kotem i rzuca kostką, gdy wypadnie symbol kotka musi kotko-kubkiem złapać myszki, które jadły sobie serek. Gracze trzymali myszy za ogonki i muszą pociągnąć gryzonia zanim skończy w kocie.
ot -cała gra. Bawiłam się świetnie


Młody Giercownik

Prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa dla przedszkolaków, ale także dla starszych imprezowiczów. Kot-kubek polujący na myszy to wdzięczny temat i tu ładnie wykonany. Moja recenzja na mlodygiercownik.blog.pl gdzie każdego dnia opisuję inną grę - zapraszam i polecam ten produkt!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie