Marvel: Rękawica Nieskończoności

Losy wszechświata są w Twoich rękach!
26 opinii
 • 2 - 6 osób
 • od 10 lat
 • ok. 15 minut
 • wydanie polskie
Stań do walki o losy wszechświata w tej szybkiej grze karcianej wymagającej umiejętności dedukcji i gotowości do podejmowania ryzyka! Wciel się w poszukującego Kamieni Nieskończoności Thanosa albo dołącz do drużyny bohaterów, którzy próbują go powstrzymać. Czy zdołasz przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść? Na czym to polega? Podczas rozgrywek w Marvel: Rękawica Nieskończoności siła uczestników leży w kartach, którymi będą się posługiwali. Podczas gdy Thanos będzie działał sam, korzystając z własnej talii, pozostali uczestnicy (od 1 do 5 osób) będą współpracować, by udaremnić jego działania. Muszą się pospieszyć, bo jeśli Thanos wyeliminuje ich wszystkich lub zbierze 6 Kamieni Nieskończoności, wygrywa. Podobnie jak w oryginalnym Liście Miłosnym, kolejka toczy się wokół stołu, gdzie każdy z graczy kolejno dobiera na rękę jedną kartę i odrzuca jedną, rozpatrując jej efekt. W tym przypadku Thanos będzie posługiwał się rozmaitymi stworzeniami i mocą zebranych kamieni, a pozostali uczestnicy będą mogli przywołać znanych superbohaterów, którzy pomogą im w odkrywaniu strategii przeciwnika i pozwolą na walkę z nim. Dlaczego pokochasz tę grę? Wzorowana na znanym Liście Miłosnym Rękawica Nieskończoności stanowi szybką i łatwą do zrozumienia karciankę, idealną zarówno dla początkujących graczy, jak i jako przerywnik między cięższymi tytułami. Dzięki oferowaniu graczom niesymetrycznych ról, gra doskonale oddaje klimat znany z filmów Marvela, w którym grupa superbohaterów musi sprzeciwić się jednemu, silniejszemu przeciwnikowi.  Niewielkie rozmiary gry i minimum miejsca potrzebnego do zabawy sprawiają, że możemy zabrać tę grę ze sobą absolutnie wszędzie. 
Autor:
Alexander Ortloff, Seiji Kanai
Ilustracje:
Monica Helland
Wydawca:
Rebel
59,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Stań do walki o losy wszechświata w tej szybkiej grze karcianej wymagającej umiejętności dedukcji i gotowości do podejmowania ryzyka!

Wciel się w poszukującego Kamieni Nieskończoności Thanosa albo dołącz do drużyny bohaterów, którzy próbują go powstrzymać. Czy zdołasz przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść?

Na czym to polega?

Podczas rozgrywek w Marvel: Rękawica Nieskończoności siła uczestników leży w kartach, którymi będą się posługiwali. Podczas gdy Thanos będzie działał sam, korzystając z własnej talii, pozostali uczestnicy (od 1 do 5 osób) będą współpracować, by udaremnić jego działania. Muszą się pospieszyć, bo jeśli Thanos wyeliminuje ich wszystkich lub zbierze 6 Kamieni Nieskończoności, wygrywa.

Podobnie jak w oryginalnym Liście Miłosnym, kolejka toczy się wokół stołu, gdzie każdy z graczy kolejno dobiera na rękę jedną kartę i odrzuca jedną, rozpatrując jej efekt. W tym przypadku Thanos będzie posługiwał się rozmaitymi stworzeniami i mocą zebranych kamieni, a pozostali uczestnicy będą mogli przywołać znanych superbohaterów, którzy pomogą im w odkrywaniu strategii przeciwnika i pozwolą na walkę z nim.

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • Wzorowana na znanym Liście Miłosnym Rękawica Nieskończoności stanowi szybką i łatwą do zrozumienia karciankę, idealną zarówno dla początkujących graczy, jak i jako przerywnik między cięższymi tytułami.
 • Dzięki oferowaniu graczom niesymetrycznych ról, gra doskonale oddaje klimat znany z filmów Marvela, w którym grupa superbohaterów musi sprzeciwić się jednemu, silniejszemu przeciwnikowi. 
 • Niewielkie rozmiary gry i minimum miejsca potrzebnego do zabawy sprawiają, że możemy zabrać tę grę ze sobą absolutnie wszędzie. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 36 kart
 • 9 żetonów mocy
 • 2 plastikowe suwaki
 • materiałowy woreczek
 • instrukcja
Waga:
120 g
Instrukcja i inne pliki:
Pasujące koszulki:


Dodatki i akcesoria


Recenzje

4.23
na podstawie 26 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Marvel: Rękawica NieskończonościNajbardziej przydatne recenzje

Adrian

Liczba recenzji: 202

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Grałem ze znajomymi u nich i odrazu potrzebowałem, aby ta gra była w mojej kolekcji. Bardzo przyjemna i szybka gra. Może to być doskonały przerywnik między dużymi grami, ale także gra celowa danego wieczoru. Dla fanów Marvel tytuł obowiązkowy.


Daniel

Liczba recenzji: 3

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Jak dla mnie ideał :)

Krótka, pełna akcji gra, idealna na rozgrzewkę lub przerywnik między cięższymi tytułami. Ze względu na rozmiar (i bardzo klimatyczne opakowanie) sprawdza się też idealnie w podróży. Zasady są bardzo proste, przez co z powodzeniem radziły sobie z tym tytułem osoby, które raczej nie obcują z planszówkami.

Mechanika bazuje na znanym liście miłosnym i zaginionym dziedzictwie, ale tutaj nikt nie odpada w czasie rozgrywki, do tego dochodzi element drużynowy (bohaterowie kontra Thanos). Klimat Marvela oczywiście jest obecny, w czasie gry niektóre zagrania same pchały do ust kwestie i motywy z filmów. No i te emocje gdy Thanosowi brakuje ostatniego kamienia nieskończoności, więc macie po jednej turze, żeby go pokonać zanim wygra. Zdecydowanie polecam.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Dawidasek

Liczba recenzji: 17

Recenzja klienta, który nabył ten produkt
Recenzja klienta, który nabył ten produkt

Dobry, solidny produkt

Gra niestety średnio sprawdza się przy 6-ściu osobach. Albo przynajmniej w mojej grupie współgraczy zadziałała średnio. Mimo wszystko mechanika jest dosyć ciekawa i prosta. Domyślam się, że w odpowiednim gronie się spodoba. Dla fanów Marvela jak najbardziej polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:


Wszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

X-Men: Bunt mutantów

X-Men: Bunt mutantów