Świnie na trampolinie

A świnie latają!
2 opinie
 • 2 osoby
 • od 6 lat
 • wydanie polskie
Świnie lubią błoto, więc zorganizowały zawody w skakaniu do wielkiej kałuży! Pomóż im dostać się do środka, a z pewnością będą najbardziej radosnymi zwierzakami na świecie! Świnie na trampolinie to zwariowana gra zręcznościowa dla każdego, która pozwala ćwiczyć koordynację i celność w atmosferze doskonałej zabawy. Chwytaj świnki, odbijaj je od trampoliny i postaraj się, aby wylądowały w dołku pełnym błota. Najsprawniejszy gracz zostanie prawdziwym mistrzem błotnistych skoków! Na czym to polega? Po odliczeniu do 3 gracze zaczynają odbijać swoje świnki od trampolin, starając się wylądować zwierzakami w błotnistym zagłębieniu. Nieważne, kto zaczął z którą świnką (chwyć tę, która znajdzie się najbliżej Ciebie, i odbijaj dalej) – wszyscy chcą wylądować w błocie! Gdy ktoś trafi świnką do błotnistego zagłębienia, rozgrywka zostaje chwilowo wstrzymana, żeby mógł odzyskać zwierzaka i wziąć błotny placek.  Po kolejnym odliczeniu do 3 zabawa rozpoczyna się od nowa. Gra kończy się, gdy wszystkie błotne placki znikną. Zwycięża osoba, która zdobyła ich najwięcej! Dlaczego pokochasz tę grę? To prosta i niezwykle angażująca zręcznościowa zabawa, która zapewnia mnóstwo śmiechu.  Aby zacząć rozgrywkę nie trzeba znać prawie żadnych zasad. Do zwycięstwa potrzebna jest celność i dobra koordynacja, a swoje umiejętności ćwiczymy z każdą kolejną rozegraną partią. Instrukcja opisuje dwie modyfikacje zasad: dla maluchów oraz do rozgrywek dorosłych z dziećmi. Ta ostatnia pozwala wyrównać szanse i sprawi, że zabawa będzie atrakcyjna dla obu stron. 
Autor:
Kim Vandenbroucke
Wydawca:
Rebel
99,95

Dostępnych powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka w poniedziałek


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Świnie lubią błoto, więc zorganizowały zawody w skakaniu do wielkiej kałuży! Pomóż im dostać się do środka, a z pewnością będą najbardziej radosnymi zwierzakami na świecie!

Świnie na trampolinie to zwariowana gra zręcznościowa dla każdego, która pozwala ćwiczyć koordynację i celność w atmosferze doskonałej zabawy. Chwytaj świnki, odbijaj je od trampoliny i postaraj się, aby wylądowały w dołku pełnym błota. Najsprawniejszy gracz zostanie prawdziwym mistrzem błotnistych skoków!

Na czym to polega?

 1. Po odliczeniu do 3 gracze zaczynają odbijać swoje świnki od trampolin, starając się wylądować zwierzakami w błotnistym zagłębieniu. Nieważne, kto zaczął z którą świnką (chwyć tę, która znajdzie się najbliżej Ciebie, i odbijaj dalej) – wszyscy chcą wylądować w błocie!
 2. Gdy ktoś trafi świnką do błotnistego zagłębienia, rozgrywka zostaje chwilowo wstrzymana, żeby mógł odzyskać zwierzaka i wziąć błotny placek. 
 3. Po kolejnym odliczeniu do 3 zabawa rozpoczyna się od nowa.
 4. Gra kończy się, gdy wszystkie błotne placki znikną. Zwycięża osoba, która zdobyła ich najwięcej!

Dlaczego pokochasz tę grę?

 • To prosta i niezwykle angażująca zręcznościowa zabawa, która zapewnia mnóstwo śmiechu. 
 • Aby zacząć rozgrywkę nie trzeba znać prawie żadnych zasad. Do zwycięstwa potrzebna jest celność i dobra koordynacja, a swoje umiejętności ćwiczymy z każdą kolejną rozegraną partią.
 • Instrukcja opisuje dwie modyfikacje zasad: dla maluchów oraz do rozgrywek dorosłych z dziećmi. Ta ostatnia pozwala wyrównać szanse i sprawi, że zabawa będzie atrakcyjna dla obu stron. 

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 4 gumowe świnki
 • 2 trampoliny
 • 7 błotnych placków
 • bajoro
 • instrukcja
Waga:
600 g
Instrukcja i inne pliki:
Kod producenta:
SC231030


Recenzje

4.50
na podstawie 2 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Świnie na trampolinieWszystkie recenzjePytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

W pierwowzorze tej gry w angielskiej wersji są 3 trampoliny i 6 świnek. Czy tu jest tak samo i w opisie jest błąd? Czy jednak polska wersja posiada mniej elementów i są tylko 2 trampoliny i 4 świnki.

~ Jola 16.03.2024 21:14

Są dwie trampoliny i cztery świnie.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Tanis121 01.04.2024 09:18

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie


Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również

Skaczące jajeczka

Skaczące jajeczka

Ry-Bitwa

Ry-Bitwa

Gra w kotka i pyszczek

Gra w kotka i pyszczek