Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojny

Wojna zawitała do Rohanu i Gondoru
5 opinii
 • 1 - 5 osób
 • od 14 lat
 • ok. 60 minut
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie.
Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie
Jednemu tylko panu służę: królowi Marchii, Theodenowi, synowi Thengla – odparł Eomer. – Nie służymy potędze dalekiego Czarnego Kraju, lecz nie prowadzimy też z nią otwartej wojny. Jeśli więc przed nią uciekacie, opuśćcie lepiej nasz kraj. Na całym pograniczu szerzy się niepokój i jesteśmy zagrożeni; pragniemy jednak tylko zachować wolność i żyć tak, jak żyliśmy, poprzestając na swoim, nie służąc obcym panom, ani dobrym, ani złym. W lepszych czasach chętnie i przyjaźnie witaliśmy cudzoziemców, lecz w tych niespokojnych dniach obcy, nieproszeni goście muszą się u nas spotykać z podejrzliwym i surowym przyjęciem. Mówcie! Coście za jedni? Komu służycie? Na czyj rozkaz ścigacie orków po naszym stepie?– Éomer, Dwie wieżeWidmo wielkiego konfliktu zawita do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie dzięki rozszerzeniu Zarzewie wojny! W pudełku znajdziesz nowych bohaterów, wrogów, kafelki mapy, żetony terenu i przedmioty, które urozmaicą Twoje przygody. Poza tym odblokujesz 15 przygód z nowej kampanii, w której bohaterowie będą musieli stawić czoła bezlitosnym najemnikom na równinach Riddermarchii, w gęstwinie lasu Fangorn i w nawiedzonych ruinach Osgiliath. Czy zdołasz ochronić ziemie Rohanu i Gondoru? Zbierz przyjaciół, przygotuj bohaterów i szykuj się na Zarzewie wojny!Co wnosi dodatek?Finałowe starcie z siłami zła w ramach rozbudowanej, wielowymiarowej przygody rozgrywającej się na ikonicznych terenach Rohanu i Gondoru. To rozszerzenie daje dostęp do nowej rozgałęziającej się kampanii złożonej z 15 przygód, które poddadzą próbie odwagę bohaterów.6 bohaterów, a wśród nich zmiennokształtny Beorn, który w swojej niedźwiedziej formie może siać spustoszenie wśród wrogów. 6 nowych ról, które możemy swobodnie łączyć z grą podstawową i innymi dodatkami.Karty nieszczęść z negatywnymi efektami ograniczającymi działania bohaterów oraz związane z nimi mechaniki.Nowe kafelki mapy do odkrycia, tereny, wrogów i przedmioty.
Wydawca:
Rebel
29995
26995
-10%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: przełom stycznia i lutego 2022 r.


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Jednemu tylko panu służę: królowi Marchii, Theodenowi, synowi Thengla – odparł Eomer. – Nie służymy potędze dalekiego Czarnego Kraju, lecz nie prowadzimy też z nią otwartej wojny. Jeśli więc przed nią uciekacie, opuśćcie lepiej nasz kraj. Na całym pograniczu szerzy się niepokój i jesteśmy zagrożeni; pragniemy jednak tylko zachować wolność i żyć tak, jak żyliśmy, poprzestając na swoim, nie służąc obcym panom, ani dobrym, ani złym. W lepszych czasach chętnie i przyjaźnie witaliśmy cudzoziemców, lecz w tych niespokojnych dniach obcy, nieproszeni goście muszą się u nas spotykać z podejrzliwym i surowym przyjęciem. Mówcie! Coście za jedni? Komu służycie? Na czyj rozkaz ścigacie orków po naszym stepie?

– Éomer, Dwie wieże

Widmo wielkiego konfliktu zawita do gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie dzięki rozszerzeniu Zarzewie wojny! W pudełku znajdziesz nowych bohaterów, wrogów, kafelki mapy, żetony terenu i przedmioty, które urozmaicą Twoje przygody. Poza tym odblokujesz 15 przygód z nowej kampanii, w której bohaterowie będą musieli stawić czoła bezlitosnym najemnikom na równinach Riddermarchii, w gęstwinie lasu Fangorn i w nawiedzonych ruinach Osgiliath. Czy zdołasz ochronić ziemie Rohanu i Gondoru? Zbierz przyjaciół, przygotuj bohaterów i szykuj się na Zarzewie wojny!

Co wnosi dodatek?

 • Finałowe starcie z siłami zła w ramach rozbudowanej, wielowymiarowej przygody rozgrywającej się na ikonicznych terenach Rohanu i Gondoru. To rozszerzenie daje dostęp do nowej rozgałęziającej się kampanii złożonej z 15 przygód, które poddadzą próbie odwagę bohaterów.
 • 6 bohaterów, a wśród nich zmiennokształtny Beorn, który w swojej niedźwiedziej formie może siać spustoszenie wśród wrogów. 
 • 6 nowych ról, które możemy swobodnie łączyć z grą podstawową i innymi dodatkami.
 • Karty nieszczęść z negatywnymi efektami ograniczającymi działania bohaterów oraz związane z nimi mechaniki.
 • Nowe kafelki mapy do odkrycia, tereny, wrogów i przedmioty.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • instrukcja
 • 18 dwustronnych kafelków mapy
 • 28 plastikowych figurek
 • 65 kart przedmiotów
 • 3 karty tytułów
 • 30 kart umiejętności bohaterów
 • 72 karty umiejętności – ról
 • 6 kart terenu
 • 10 kart wierzchowców
 • 15 kart nieszczęść
 • 7 kart bohaterów
 • 5 żetonów ufortyfikowania
 • 14 żetonów terenu
 • 5 żetonów trudnego terenu
Waga:
1,54 kg
Instrukcja i inne pliki:


Recenzje

3.80
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie - Zarzewie wojny

Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 3
Z odpowiedzią 2
Oczekujące na odpowiedź 1

Troszeczkę nieeleganckie zachowanie ze strony dystrybutora, który o zmianie terminu dostawy (opóźnienie) informuje wyłącznie na swojej stronie internetowej, przy jednoczesnym braku informacji w formie chociażby mailowej. Co do samej gry, czekam z utęsknieniem.

~ Rafał 08.11.2021 14:28

Wygląda na to, że nie mamy tutaj jeszcze odpowiedzi. Chcesz być pierwszy?

Witam! Aplikacja (w wersji polskojęzycznej) zaktualizowała się i twierdzi, że ten dodatek jest już dostępny. A tutaj w opisie produktu, że premiera na przełomie listopada i grudnia. To jak to jest?

~ Piotr 12.10.2021 21:47

Ponieważ jest opóźnienie w fizycznej dostawie/ globalny paraliż jeśli chodzi o logistykę.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Tomasz 27.10.2021 21:46

mam pytanie w aplikacji nie wiem jak aktywować ten dodatek ponieważ nie umiem go znaleść może mi ktoś powiedzieć jak mogę go wprowadzić

~ Krzyś 10.09.2021 18:04

zapewne w dniu premiery aplikacja dostanie aktualizacje,dzieki czemu bedziesz mogl go aktyowac w dodatkach

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Damian 15.09.2021 20:48

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie