Zombicide 2. edycja

Większa liczba ocalałych i zombie, zaktualizowane zasady oraz tryb kampanii!
Podziel się swoją opinią
 • 1 - 6 osób
 • wydanie polskie
Kiedyś byliśmy normalnymi ludźmi, ale potem wszystko szlag trafił! Już nie można normalnie skosić trawnika ani zobaczyć swojego ulubione talk-show, bo wszędzie panoszą się te paskudne kreatury! Owszem, kosiarka nadal się przydaje, ale do innych celów... Zombicide 2. edycja to kolejna gra kultowego cyklu, stanowiąca udoskonalenie pierwszej części serii. Apokalipsa trwa w najlepsze!Zagracie dwunastoma postaciami ocalałych, w tym sześcioma postaciami dzieci ze specjalnymi, dodatkowymi zdolnościami. Reguły gry będą zmieniać się w fazie nocy, kiedy hordy nieumarłych zaatakują ze zdwojoną siłą. Aby na powrót posłać je do grobu użyjecie nie tylko spluw i maczet, ale też samochodów i specjalnych punktów adrenaliny. Zbierzcie drużynę, naładujcie magazynki i urządźcie zdechlakom piekło!Atuty:Kolejny tytuł epickiego cyklu Zombicide, będący udoskonaleniem pierwszej części serii.Kooperacyjna naparzanka z elementami rozwoju postaci i rzucania kośćmi, osadzona w postapokaliptycznym świecie zombie.Zagrajcie nowymi postaciami ocalałych w 25 niepowtarzalnych scenariuszy przy użyciu 88 niezwykle szczegółowo wykonanych figurek.
Autor:
Raphaël Guiton, Jean-Baptiste Lullien, Nicolas Raoult
Ilustracje:
Édouard Guiton, Thierry Masson, Eric Nouhaut
Wydawca:
Portal Games
39995

Dostępnych 15 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 0 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Kiedyś byliśmy normalnymi ludźmi, ale potem wszystko szlag trafił! Już nie można normalnie skosić trawnika ani zobaczyć swojego ulubione talk-show, bo wszędzie panoszą się te paskudne kreatury! Owszem, kosiarka nadal się przydaje, ale do innych celów... Zombicide 2. edycja to kolejna gra kultowego cyklu, stanowiąca udoskonalenie pierwszej części serii. Apokalipsa trwa w najlepsze!

Zagracie dwunastoma postaciami ocalałych, w tym sześcioma postaciami dzieci ze specjalnymi, dodatkowymi zdolnościami. Reguły gry będą zmieniać się w fazie nocy, kiedy hordy nieumarłych zaatakują ze zdwojoną siłą. Aby na powrót posłać je do grobu użyjecie nie tylko spluw i maczet, ale też samochodów i specjalnych punktów adrenaliny. Zbierzcie drużynę, naładujcie magazynki i urządźcie zdechlakom piekło!

Atuty:

 • Kolejny tytuł epickiego cyklu Zombicide, będący udoskonaleniem pierwszej części serii.
 • Kooperacyjna naparzanka z elementami rozwoju postaci i rzucania kośćmi, osadzona w postapokaliptycznym świecie zombie.
 • Zagrajcie nowymi postaciami ocalałych w 25 niepowtarzalnych scenariuszy przy użyciu 88 niezwykle szczegółowo wykonanych figurek.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
 • 9 dwustronnych kafelków
 • 12 kart ocalałych
 • 88 figurek (12 ocalałych, 76 zombie)
 • 107 mini kart
 • 71 żetonów
 • 6 plansz ocalałych
 • 6 kości
 • 48 znaczników
Waga (kg):
3

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Zombicide 2. edycja
Pytania i odpowiedzi

Wszystkie 1
Z odpowiedzią 1
Oczekujące na odpowiedź 0

Czy 9- letnie dziecko poradzi sobie z grą?Podkreślę,że graliśmy tylko w Catan i Uno

~ Nowy 19.05.2021 14:44

Z pomocą troskliwych dorosłych dziecko poradzi sobie ze wszystkim.

Czy odpowiedź była przydatna? 0

~ Demaru 21.05.2021 14:04

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie