Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy

Przewodnik po ikonicznych krainach Faerûnu
15 opinii
  • 2 - 10 osób
  • od 14 lat
  • wydanie polskie
  • rebel poleca
Witajcie na Wybrzeżu Mieczy!Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny, oraz zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby.Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji nie tylko dla Mistrzów Podziemi, ale również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują nawet najbardziej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód. Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.Wybrzeże Mieczy stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.
Wydawca:
Rebel
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
twarda
15995

Dostępne powyżej 50 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Dostawa (Przesyłka kurierska UPS) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Witajcie na Wybrzeżu Mieczy!

Na położonym w Zapomnianych Krainach Wybrzeżu Mieczy można spotkać prawdziwe legendy cywilizacji, zapuścić się w najeżone niebezpieczeństwami tereny, oraz zagubić w dziczy, która kryje w sobie zarówno mrożącą krew w żyłach grozę, jak i niezmierzone skarby.

Dungeons & Dragons: Wybrzeże Mieczy jest cennym źródłem inspiracji nie tylko dla Mistrzów Podziemi, ale również dla prawdziwych poszukiwaczy przygód. W tej książce znajdziecie barwne opisy ludów i krain Wybrzeża Mieczy, a także szereg nowych opcji postaci, które zaintrygują i zainspirują nawet najbardziej wymagającą drużynę poszukiwaczy przygód. 

Piąta edycja Dungeons & Dragons® to najnowsza odsłona najbardziej popularnej gry fabularnej na całym świecie wydawanej od 1974 roku, aktualnie przez wydawnictwo Wizards of the Coast.

Wybrzeże Mieczy stanowi rozszerzenie do trzech podręczników podstawowych: Player's Handbook (Podręcznika Gracza), Monster Manual (Księgi Potworów) i Dungeon Master's Guide (Przewodniku Mistrza Podziemi). 

Wszystkie grafiki podlegają ostatecznej akceptacji licencjodawcy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 160 stron
Waga:
685 g

Powiązane artykuły


Recenzje

4.53
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Dungeons & Dragons: Wybrzeże MieczyNajbardziej przydatne recenzje

Zackmaster

Liczba recenzji: 129

Cóż za rok dla D&D kupić zestaw startowy, zobaczyć premierę podręcznika mistrza podziemi i wreszcie zapowiedzi takich perełek


Krzysztof

Liczba recenzji: 1

aaaa kiedy wreszcie ruszy ta przedsprzedaż?


Sebastian

Liczba recenzji: 1

Jacek, nie ma się co dziwić, wiele rzeczy jest opóźnione przez tą pandemię

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie