Obcy: Gra fabularna - Kolonialni Marines - Instrukcja operacyjna

Jesteś zwykłym trepem, przeładuj karabin impulsowy i do przodu!
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Amunicja przeciwpancerna przechodzi przez miękkie ciało, a promienie plazmy wypalają blizny w nabrzmiałych siatkówkach. Gryzący dym dławi Cię i zdajesz sobie sprawę, że trawi Cię od wewnątrz. Chemikalia topią Twój pancerz, gotują oczy i stapiają hełm z czaszką, zaś broń biologiczna nicuje Ci wnętrzności i zmienia je w masę czarnej, dygoczącej galarety.  Witaj na wojnie toczonej na samej krawędzi znanej galaktyki, żołnierzu. To miejsce, gdzie doniesienia o użyciu atomówek nikogo już nie ruszają, amunicja impulsowa jest tania, a wartość ludzkiego życia określa najniższy kurs giełdowy. To piekło na Ziemi. Jednak nie jest tak straszliwe, jak wizje zaciskających się, metalowych szczęk, nawiedzające Cię za każdym razem, gdy zamkniesz oczy. Czasem wydaje Ci się, że jakiś potwór rozpłatał Ci czaszkę i wdarł się w sam środek Twoich snów. Czasem zastanawiasz się, po cholerę Ci to wszystko. Jednak nikt nie płaci Ci za wątpliwości, tylko za wykonywanie rozkazów. Bez urazy, ale jesteś zwykłym trepem. Zatem przeładuj karabin impulsowy, jak przystało na rasowego marine. Masz zadanie do wykonania. Musisz chronić i służyć kolonistom z Zewnętrznych Rubieży bez względu na wszystko. Obcy: Gra fabularna - Kolonialni Marines - Instrukcja operacyjna to kompletne rozszerzenie kampanijne, stworzone do obsypanej nagrodami gry fabularnej Obcy. Zapewnia ono wszystkie narzędzia potrzebne do poprowadzenia pełnej, osadzonej w otwartym uniwersum kampanii, której bohaterami są kultowi Kolonialni Marines.  Ten potężny, 352-stronicowy podręcznik zawiera: Historię i organizację - prawdziwą historię KKMSZ Tworzenie marines - rozszerzone zasady tworzenia postaci dla wszelkiej maści trepów Broń i pojazdy - obszerny rozdział zawierający nowy ekwipunek, który opatrzono wspaniałymi ilustracjami Wojnę na Pograniczu - szkielet i tło fabularne opisujące kampanię dla Kolonialnych Marines Frakcje Pogranicza - siły stojące za konflfliktami i ich mroczne cele Misje Marines - sześć emocjonujących misji dla twoich marines, które można rozegrać w dowolnej kolejności Finał - spotkanie twarzą w twarz ze śmiertelnym wrogiem, który stoi za wszystkimi wydarzeniami
Wydawca:
Galakta
Liczba stron:
352
Rodzaj oprawy:
twarda
199,95
189,95
-5%

Produkt w przedsprzedaży

Data premiery: II kwartał 2023 r. Uwaga! Data może ulec zmianie


Dostawa (Przesyłka kurierska DHL) już od 7 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Amunicja przeciwpancerna przechodzi przez miękkie ciało, a promienie plazmy wypalają blizny w nabrzmiałych siatkówkach. Gryzący dym dławi Cię i zdajesz sobie sprawę, że trawi Cię od wewnątrz. Chemikalia topią Twój pancerz, gotują oczy i stapiają hełm z czaszką, zaś broń biologiczna nicuje Ci wnętrzności i zmienia je w masę czarnej, dygoczącej galarety. 

Witaj na wojnie toczonej na samej krawędzi znanej galaktyki, żołnierzu. To miejsce, gdzie doniesienia o użyciu atomówek nikogo już nie ruszają, amunicja impulsowa jest tania, a wartość ludzkiego życia określa najniższy kurs giełdowy. To piekło na Ziemi. Jednak nie jest tak straszliwe, jak wizje zaciskających się, metalowych szczęk, nawiedzające Cię za każdym razem, gdy zamkniesz oczy. Czasem wydaje Ci się, że jakiś potwór rozpłatał Ci czaszkę i wdarł się w sam środek Twoich snów.

Czasem zastanawiasz się, po cholerę Ci to wszystko. Jednak nikt nie płaci Ci za wątpliwości, tylko za wykonywanie rozkazów. Bez urazy, ale jesteś zwykłym trepem. Zatem przeładuj karabin impulsowy, jak przystało na rasowego marine. Masz zadanie do wykonania. Musisz chronić i służyć kolonistom z Zewnętrznych Rubieży bez względu na wszystko.

Obcy: Gra fabularna - Kolonialni Marines - Instrukcja operacyjna to kompletne rozszerzenie kampanijne, stworzone do obsypanej nagrodami gry fabularnej Obcy. Zapewnia ono wszystkie narzędzia potrzebne do poprowadzenia pełnej, osadzonej w otwartym uniwersum kampanii, której bohaterami są kultowi Kolonialni Marines. 

Ten potężny, 352-stronicowy podręcznik zawiera:

  • Historię i organizację - prawdziwą historię KKMSZ
  • Tworzenie marines - rozszerzone zasady tworzenia postaci dla wszelkiej maści trepów
  • Broń i pojazdy - obszerny rozdział zawierający nowy ekwipunek, który opatrzono wspaniałymi ilustracjami
  • Wojnę na Pograniczu - szkielet i tło fabularne opisujące kampanię dla Kolonialnych Marines
  • Frakcje Pogranicza - siły stojące za konflfliktami i ich mroczne cele
  • Misje Marines - sześć emocjonujących misji dla twoich marines, które można rozegrać w dowolnej kolejności
  • Finał - spotkanie twarzą w twarz ze śmiertelnym wrogiem, który stoi za wszystkimi wydarzeniami

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • podręcznik w twardej oprawie, 352 strony
Co z PDF?
Kupując produkt wyrażasz zgodę na przekazanie Twojego adresu poczty internetowej wydawnictwu Galakta w celu wysyłki elektronicznej wersji podręcznika w postaci pliku PDF poprzez portal DriveThruRPG (do wyczerpania zapasu).

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Obcy: Gra fabularna - Kolonialni Marines - Instrukcja operacyjna

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie