Władca Pierścieni LCG - Czarni Jeźdźcy

Rozszerzenie "Saga"
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (7)
 • 1 - 4 osoby
 • wydanie polskie
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Uwaga! To nie jest samodzielna gra!
Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy.
Władca Pierścieni LCG - Zestaw Podstawowy
W rozszerzeniu Władca Pierścieni: Czarni Jeźdźcy znajdują się trzy scenariusze oparte na przygodach opisanych w „Drużynie Pierścienia”, pierwszej części epickiej trylogii „Władca Pierścieni” J.R.R. Tolkiena. Dołącz do powiernika Jedynego Pierścienia, Froda Bagginsa, podczas wyprawy z Shire do Rivendell. Straszliwi Czarni Jeźdźcy i ich agenci będą deptać ci po piętach! Oprócz scenariuszy, w Czarnych Jeźdźcach gracze znajdą nowych bohaterów i cały wachlarz kart Graczy, które będą mogli wykorzystać w dowolnej ze swoich gier.Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.
Wydawca:
Galakta
10995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.W rozszerzeniu Władca Pierścieni: Czarni Jeźdźcy znajdują się trzy scenariusze oparte na przygodach opisanych w „Drużynie Pierścienia”, pierwszej części epickiej trylogii „Władca Pierścieni” J.R.R. Tolkiena. Dołącz do powiernika Jedynego Pierścienia, Froda Bagginsa, podczas wyprawy z Shire do Rivendell. Straszliwi Czarni Jeźdźcy i ich agenci będą deptać ci po piętach! Oprócz scenariuszy, w Czarnych Jeźdźcach gracze znajdą nowych bohaterów i cały wachlarz kart Graczy, które będą mogli wykorzystać w dowolnej ze swoich gier.

Władca Pierścieni: Gra karciana jest grą kooperacyjną, w której gracze zbierają drużynę bohaterów i wspólnie wyruszają na ekscytujące przygody.

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Podstawowe informacje

Waga (kg):
0.3
Pasujące koszulki:

Dodatki i akcesoria


4.86
na podstawie 7 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Władca Pierścieni LCG - Czarni Jeźdźcy


Najbardziej przydatne recenzje

GrisznakIW

Liczba recenzji: 70

Dobry, solidny produkt

Samo otwieranie przesyłek od Rebela to prawdziwy quest. Szacun dla pakujących to wszystko. Sama dostawa - błyskawiczna, jak zwykle zresztą.
Zaś dodatek - inny niż pozostałe. Skupiony na jednej rasie - hobbitach, wprowadzający sporo nowych zasad (łaski, brzemiona, powiernik pierścienia), karty głównie dla hobbitów, dziennik gry, opcje kampanii i karty do niej - dużo tego. Ciekawą koncepcją jest zaproponowana przez twórców talia tematyczna dla hobbitów.
Fabularnie to znowu coś nowego, czyli w miarę wierne oddanie pierwszego etapu podróży Froda. Bardzo ładne karty. Twórców gry cenię za to, że tworząc projekty postaci trzymają się z dala od tych filmowych i idą własną drogą. Na początku zirytowało mnie nieco wprowadzenie karty Froda, który już miał wcześniej swoją kartę, ale ma to jednak sens. Niemniej wolałbym, aby w przyszłości już takich numerów nie było.


Radosław Michalak

Liczba recenzji: 385

Jak dla mnie ideał :)

Wykonanie jak zawsze super.
Plus za przygody wzorujące się na wydarzeniach z książki.
I widać, że są trudne.
Karty są nastawione na tworzenie grywalnych talii z hobbitami (a jakże! i w końcu)

PS
Kupienie dodatku do 21 maja może się przyczynić do wydania po polsku kolejnej części sagi (bo generalnie polska edycja została porzucona). Szczegóły na stronie Galakty.


Stanczes

Liczba recenzji: 21

Jak dla mnie ideał :)

Jak zawsze klimatycznie, pięknie i... z wyzwaniem :)
Nowe mechaniki pokazują, jak wiele mają jeszcze do powiedzenia twórcy. Gra nie pozwala się nudzić a budowanie własnej talii staję się z dodatku na dodatek bardziej satysfakcjonujące.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie