Incydent

Beniamin Muszyński
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (6)
 • wydanie polskie
Wciel się w postać młodej dziewczyny, która musi zmierzyć się z własną niepełnosprawnością oraz… inwazją zombie! Incydent to krótki, interaktywny horror. Jego bohaterką jest dziewiętnastoletnia dziewczyna poruszająca się na wózku inwalidzkim, która spędza wakacje u dziadka, w małym, sennym miasteczku. W mieścinie znajduje się Ośrodek Epidemiologiczny, w którym prowadzone są badania nad… Zombie!
Wydawca:
Gindie
Liczba stron:
38
Rodzaj oprawy:
miękka
1995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wciel się w postać młodej dziewczyny, która musi zmierzyć się z własną niepełnosprawnością oraz… inwazją zombie!
Incydent to krótki, interaktywny horror. Jego bohaterką jest dziewiętnastoletnia dziewczyna poruszająca się na wózku inwalidzkim, która spędza wakacje u dziadka, w małym, sennym miasteczku. W mieścinie znajduje się Ośrodek Epidemiologiczny, w którym prowadzone są badania nad… Zombie!


3.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Incydent


Najbardziej przydatne recenzje

Marceli_b1

Liczba recenzji: 90

Dobry, solidny produkt

1. Wielka literatura to nie jest
2. Ale pomysł odważny - na wózku inwalidzkim vs zombie
3. Bardzo krótkie
4. Ale i tanie
5. Wada i zaleta w jednym - jedna rozgrywka trwa od 5-10 minut. Pozostawia niedosyt ale z drugiej strony idealne do poczytania w łazience czy na przerwie w szkole / pracy.


Rarianna - Immi

Liczba recenzji: 110

W porządku, bez rewelacji

Ani to dobre, ani złe. Jest to moja pierwsza przygoda z grami paragrafowymi. Przeczytanie tego i odkrycie wszystkich zakończeń zajęło mi półgodziny. Było to fajne półgodziny, ale dalej tylko 30 minut. Choć w sumie, za taką cenę nie powinnam chyba narzekać :) Kojarzy mi się z nagrodzona książką "gra w klasy" gdzie tez czyta się fabułę na różne sposoby.


Abelson

Liczba recenzji: 41

W porządku, bez rewelacji

W porządku na zajęcie wolnego czasu. Fajerwerków nie ma ale czyta się całkiem nieźle. Polecam sprawdzić. Być może się spodoba.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie