Legenda Drizzta: Księga 2 - Wygnanie

  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (5)
 • wydanie polskie
Splątane korytarze Podmroku są nieprzyjazne w sposób, jakiego mieszkaniec powierzchni nie byłby w stanie pojąć, są wyzwaniem dla wszystkich, którzy się w nie zapuszczają. Wśród nich znajduje się Drizzt Do\'Urden oraz jego magiczna kocica, Guenhwyvar. Wygnany ze swej ojczyzny Drizzt musi walczyć o nowy dom w niezmierzonym labiryncie. Musi wypatrywać śladów pościgu, ponieważ mroczne elfy nie są rasą, która łatwo wybacza.
Wydawca:
ISA
Rodzaj oprawy:
miękka
2995
2750
-8%

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Splątane korytarze Podmroku są nieprzyjazne w sposób, jakiego mieszkaniec powierzchni nie byłby w stanie pojąć, są wyzwaniem dla wszystkich, którzy się w nie zapuszczają. Wśród nich znajduje się Drizzt Do\'Urden oraz jego magiczna kocica, Guenhwyvar. Wygnany ze swej ojczyzny Drizzt musi walczyć o nowy dom w niezmierzonym labiryncie. Musi wypatrywać śladów pościgu, ponieważ mroczne elfy nie są rasą, która łatwo wybacza.

5.00
na podstawie 5 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Legenda Drizzta: Księga 2 - Wygnanie


Najbardziej przydatne recenzje

Angelika

Liczba recenzji: 11

Bardzo ciekawa książka, jak z resztą cała seria książek o Drizzcie. W książce pokazane jest, jak bardzo istotom ucywilizowanym potrzeba jest kontaktów z innymi. Drizzt w ciemnych korytarzach Podmroku jest o krok od zagubienia siebie i własnej tożsamości. Na szczęście jest ktoś kto odwdzięczy się za dobre serce drowa.
Gorąco polecam wszystkim którzy lubią fantastykę.


Katarzyna

Liczba recenzji: 3

Jak dla mnie ideał :)

Zanim zabrałam się za czytanie zastanawiałam się, co takiego może dziać się w Podmroku przez ponad 300 stron, żeby nie zanudzić czytelnika. Spodziewałam się skał, grot, tuneli, od czasu do czasu jakiegoś goblina czy orka i moje wyobrażenia dalekie były od tego, co składało się na całą opowieść. Najpierw mroczny elf z kryzysem osobowości, dalej nowe znajomości, prawdziwe przyjaźnie, pościg, ucieczka, zniewolenie, strata, aż do samego końca. W niektórych momentach ciężko było uciec od akcji, gdyż ta ciągnie się prawie przez całą książkę. "Wygnanie" absolutnie zasługuje na swoją ocenę, kolejne przygody Drizzta, które wciągnęły mnie na kilka godzin. Wbrew moim wcześniejszym obawom nie natknęłam się na obszary, z których wiałoby nudą. Pozycja naprawdę godna polecania.


Sławomir

Liczba recenzji: 30

Jak dla mnie ideał :)

Świetna książka ,bardzo mnie wciągneła. Wziołem ją na dwa razy :) Polecam!

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie