Lone Wolf: część 4 - Otchłań Zagłady

Przygody Samotnego Wilka - część czwarta
15 opinii
  • wydanie polskie
Jesteś Samotnym Wilkiem - ostatnim z Lordów Kai. Na południu twojej ojczyzny rozciąga się bogata choć odległa prowincja górnicza Ruanon. Gdy nagle ustają regularne dostawy złota, Król wysyła patrol swojej najlepszej kawalerii, aby zbadał sprawę przypuszczalnego rabunku. Żołnierze nie wracają.W OTCHŁANI ZAGŁADY zostajesz wysłany w celu odzyskania zaginionego złota oraz znalezienia zabłąkanego patrolu. Lecz wkrótce odkrywasz, że jest to misja o poważnych konsekwencjach - stawką jest bowiem los twojego kraju!
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
320
Rodzaj oprawy:
miękka
3795

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

w CH Metropolia

Wysyłka w dniu 14.12.2021


tyDzień darmowej dostawy.


Opis

Jesteś Samotnym Wilkiem - ostatnim z Lordów Kai. Na południu twojej ojczyzny rozciąga się bogata choć odległa prowincja górnicza Ruanon. Gdy nagle ustają regularne dostawy złota, Król wysyła patrol swojej najlepszej kawalerii, aby zbadał sprawę przypuszczalnego rabunku. Żołnierze nie wracają.
W OTCHŁANI ZAGŁADY zostajesz wysłany w celu odzyskania zaginionego złota oraz znalezienia zabłąkanego patrolu. Lecz wkrótce odkrywasz, że jest to misja o poważnych konsekwencjach - stawką jest bowiem los twojego kraju!

Recenzje

4.33
na podstawie 15 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Lone Wolf: część 4 - Otchłań ZagładyNajbardziej przydatne recenzje

Sirpaul

Liczba recenzji: 8

produkt jak w najlepszym porzadku


Tomasz

Liczba recenzji: 40

Dobry, solidny produkt

Genialny RPG paragrafowy, chyba najlepszy z tych w które grałem. Świetna historia bardzo dobrze przemyślana i dająca dużo satysfakcji, nie jest jednocześnie zbyt łatwo, wystarczy drobny błąd i jesteśmy skazani na porażkę i trzeba zaczynać od nowa.

Kolejna część samotnego wilka, historia fajna, ale nazbyt prosta, jeżeli grało się we wszystkie poprzednie gra nie stanowi żadnego większego wyzwania, ale mimo to naprawdę fajna historyjka. Gorzej ma się z historyjką dodatkową, jest nudna, praktycznie nie daje żadnych wyborów, jednak zajmuje na tyle mało miejsca, ze można ją po prostu sobie odpuścić.

Co do samego wykonania to na 5. Samej książeczce nie można nic zarzucić, pomimo intensywnego eksploatowania, nie rozpadła się i ma się dobrze.

Polecam wszystkim szukającym przygód w książkach.


Shimrod

Liczba recenzji: 216

Dobry, solidny produkt

Do gier paragrafowych podchodzę z nostalgią, gdyż młodzieńcem będąc zagrywałem się w serii "Wehikuł czasu", polskiej grze "Dreszcz" czy "Wojownika autostrady" Joe Devera. Teraz Copernicus wydaje "Samotnego Wilka" tego samego autora.

Wiadomo, że paragrafówka nie zastąpi sesji RPG, ale gdy nie ma w pobliżu znajomych warto wygodnie usiąść i pogrążyć się w wirze fantastycznych przygód.

Goraco polecam.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również