Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca Elfów

część dziesiąta
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star
  (6)
 • wydanie polskie
Wyruszywszy do Marienburga, aby spełnić ostatnie życzenie umierającego ojca, Felix Jaeger w towarzystwie krasnoludzkiego Zabójcy Trolli, Gotreka, spotyka starego znajomego, Maxa Schreibera, podróżującego z piękną wróżbitką, Claudią Pallenberger. Dwoje imperialnych czarodziei wysłanych na północne wybrzeże Imperium, aby zbadać pewne niepokojące znaki, prosi Gotreka i Felixa, żeby towarzyszyli im w wyprawie. Wkrótce potem czwórka bohaterów wypływa na Morze Szponów, gdzie wpada na ślad przerażającej intrygi, mogącej zagrozić Imperium, a nawet całemu światu.Czy Gotrek i Felix zdołają się w porę wydostać z Czarnej Arki Mrocznych Elfów, aby powstrzymać sabat czarownic przed uwolnieniem zaklęcia mogącego zatrząść światem w posadach? UWAGA: od 2015 roku wprowadzona została nowa okładka do książki Zabójca Elfów. Okładka może się róznić od zaprezentowanej na stronie.
Wydawca:
Copernicus Corporation
Liczba stron:
346
Rodzaj oprawy:
miękka
3600

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.Wyruszywszy do Marienburga, aby spełnić ostatnie życzenie umierającego ojca, Felix Jaeger w towarzystwie krasnoludzkiego Zabójcy Trolli, Gotreka, spotyka starego znajomego, Maxa Schreibera, podróżującego z piękną wróżbitką, Claudią Pallenberger. Dwoje imperialnych czarodziei wysłanych na północne wybrzeże Imperium, aby zbadać pewne niepokojące znaki, prosi Gotreka i Felixa, żeby towarzyszyli im w wyprawie. Wkrótce potem czwórka bohaterów wypływa na Morze Szponów, gdzie wpada na ślad przerażającej intrygi, mogącej zagrozić Imperium, a nawet całemu światu.
Czy Gotrek i Felix zdołają się w porę wydostać z Czarnej Arki Mrocznych Elfów, aby powstrzymać sabat czarownic przed uwolnieniem zaklęcia mogącego zatrząść światem w posadach?

UWAGA: od 2015 roku wprowadzona została nowa okładka do książki Zabójca Elfów. Okładka może się róznić od zaprezentowanej na stronie.


4.50
na podstawie 6 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Przygody Gotreka i Felixa. Zabójca Elfów


Najbardziej przydatne recenzje

Arkadiusz

Liczba recenzji: 66

Jak dla mnie ideał :)

Dla kazdego fana WH pozycja baardzo sugerowana;)

Czyta sie szybko i przyjemnie.

ps. Czy wam tez styl Longa bardziej sie podoba niz Kinga?:)


Ryudo

Liczba recenzji: 191

Jak dla mnie ideał :)

Jak zawsze książki ze świata Warhammera przynoszą dużo zabawy, dobry produkt dla grających w ponury świat niebezpiecznych przygód. Wiele można wynieść informacji no i świetna inspiracja na scenariusze. Rebel jak zawsze na najwyższym poziomie :)


Garry

Jak dla mnie ideał :)

Jedna z lepszych tomów całej serii, oraz zdecydowanie najlepsza odkąd to Nathan Long zaczął pisać dalsze losy Gotreka i Felixa.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie