Star Wars: Darth Vader - Powrót dwórek - Tom 6

Ienco, Ross, Roberson
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Szósty tom serii Darth Vader opowiada się o losach samego Vadera. Sabé, długo planująca zamach na Dartha Vadera, wierząc, że został on mordercą królowej, poznaje jego największą tajemnicę. Teraz wspiera go, uważając, że drzemie w nim dobro. Co się wydarzy, gdy stanie twarzą w twarz z Imperatorem? Gdy cień królowej znajdzie się w kłopotach, czy Vader zaoferuje pomocną dłoń? Trzy dekady temu Anakin Skywalker zabił Wata Tambora, lidera Unii Technokratycznej. Kim jest pirat Jul Tambor i jaka jest jego rola na Skako Minor? Gdy jego siły sprzeciwiają się Darthowi Vaderowi, Sabé musi wybrać stronę.
Autor:
Greg Pak
Ilustracje:
Raffaele Ienco, Luke Ross, Ibraim Roberson
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
120
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95

Dostępna 1 sztuka w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wysyłka jutro


Darmowa dostawa (PYL)


Opis

Szósty tom serii Darth Vader opowiada się o losach samego Vadera. Sabé, długo planująca zamach na Dartha Vadera, wierząc, że został on mordercą królowej, poznaje jego największą tajemnicę. Teraz wspiera go, uważając, że drzemie w nim dobro. Co się wydarzy, gdy stanie twarzą w twarz z Imperatorem? Gdy cień królowej znajdzie się w kłopotach, czy Vader zaoferuje pomocną dłoń?

Trzy dekady temu Anakin Skywalker zabił Wata Tambora, lidera Unii Technokratycznej. Kim jest pirat Jul Tambor i jaka jest jego rola na Skako Minor? Gdy jego siły sprzeciwiają się Darthowi Vaderowi, Sabé musi wybrać stronę.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 120 stron
Waga:
600 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Darth Vader - Powrót dwórek - Tom 6

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie