Star Wars: Szkarłatne rządy - Tom 4

Czy mistrz Yoda pomoże młodemu adeptowi?
Podziel się swoją opinią
  • wydanie polskie
Star Wars: Szkarłatne rządy to tom czwarty serii wydawanej w USA od 2020 roku, skupiającej się na losach rebeliantów, rozproszonych po przegranej bitwie o Hoth i ściganych przez Imperium. Kiedy Rebelia próbuje się pozbierać po desperackiej próbie pokonania Imperium, Luke uświadamia sobie, że czas postawić kolejny krok na ścieżce Jedi. Ale zakonu już nie ma. Dokąd młody Skywalker może się udać, aby odnaleźć dziedzictwo, którego tak rozpaczliwie poszukuje? Głos mistrza Yody będzie kluczowym elementem szkolenia. Luke otrzyma więcej - i odda więcej - niż się spodziewa! Tymczasem trwa ostateczna walka komandor Ellian Zahry i generał Leii Organy. Ponadto po nieudanej misji as pilotażu - Shara Bey (matka Poego Damerona) - tkwi na gwiezdnym niszczycielu, a jej czas nieubłaganie się kończy.
Wydawca:
Egmont
Liczba stron:
160
Rodzaj oprawy:
miękka
49,95

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym

Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Wyślemy w ciągu 14 dni


Dostawa (Poczta Polska) już od 12 zł.
Sprawdź opcje dostawy


Opis

Star Wars: Szkarłatne rządy to tom czwarty serii wydawanej w USA od 2020 roku, skupiającej się na losach rebeliantów, rozproszonych po przegranej bitwie o Hoth i ściganych przez Imperium. Kiedy Rebelia próbuje się pozbierać po desperackiej próbie pokonania Imperium, Luke uświadamia sobie, że czas postawić kolejny krok na ścieżce Jedi. Ale zakonu już nie ma.

Dokąd młody Skywalker może się udać, aby odnaleźć dziedzictwo, którego tak rozpaczliwie poszukuje? Głos mistrza Yody będzie kluczowym elementem szkolenia. Luke otrzyma więcej - i odda więcej - niż się spodziewa! Tymczasem trwa ostateczna walka komandor Ellian Zahry i generał Leii Organy. Ponadto po nieudanej misji as pilotażu - Shara Bey (matka Poego Damerona) - tkwi na gwiezdnym niszczycielu, a jej czas nieubłaganie się kończy.

Podstawowe informacje

Zawartość pudełka:
  • komiks w miękkiej oprawie, 160 stron
Waga:
400 g

Recenzje

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Star Wars: Szkarłatne rządy - Tom 4

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do produktu?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie