Puzzlomatic - seria Tratwa

Łamigłówka dla każdego
  • star
  • star
  • star
  • star
  • star_border
  (3)
 • 1 osoba
 • wydanie polskie
W wyniku rozbicia okrętu wylądowałeś na bezludnej wyspie. Wraz z Tobą morze wyrzuciło na brzeg elementy tratwy ratunkowej. Pamiętasz dobrze rozmowę z kapitanem, który wspominał o ośmiu częściach niezbędnych do jej zbudowania. Przeliczasz te znalezione i stwierdzasz, że masz kompletną tratwę! Tyle, że nie dysponujesz planem jej budowy… Jedyne wyjście to odgadnąć zamysły konstruktorskie. Jeśli Ci się powiedzie, będziesz mógł bezpiecznie wrócić do domu. Pamiętaj - i w Tobie drzemie wynalazca!
Wydawca:
Big Fun Republic (Puzzlomatic)
2995

store

Dostępnych 0 sztuk w magazynie wysyłkowym
Pokaż dostępność w sklepie stacjonarnym

w CH Metropolia

Możesz otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy tylko produkt będzie dostępny. Wystarczy, że wpiszesz poniżej swój adres e-mail.W wyniku rozbicia okrętu wylądowałeś na bezludnej wyspie. Wraz z Tobą morze wyrzuciło na brzeg elementy tratwy ratunkowej. Pamiętasz dobrze rozmowę z kapitanem, który wspominał o ośmiu częściach niezbędnych do jej zbudowania. Przeliczasz te znalezione i stwierdzasz, że masz kompletną tratwę! Tyle, że nie dysponujesz planem jej budowy…

Jedyne wyjście to odgadnąć zamysły konstruktorskie. Jeśli Ci się powiedzie, będziesz mógł bezpiecznie wrócić do domu. Pamiętaj - i w Tobie drzemie wynalazca!

Rozgrywka

Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

4.00
na podstawie 3 ocen

Masz? Grałeś? Używałeś? Oceń Puzzlomatic - seria Tratwa


Najbardziej przydatne recenzje

Tomasz

Liczba recenzji: 153

Dobry, solidny produkt

Daje frajdę do momentu ułożenia. później ląduje na półce.


Agnieszka

Liczba recenzji: 46

Dobry, solidny produkt

Jak już pisałam przy "Szkatułce" lubię lekką fabularna podbudowę do układanek, a taką właśnie "Tratwa posiada". :) Więc ta 4 - w dużej mierze za pomysł i opowiadanko.

Co do wykonania - o ile do tej pory narzekałam na zbytnią pasowność elementów układanek Puzlommatica, tak tu dla odmiany stwierdzić mogę, że "kawałki" tratwy są za "luźne"... Po złożeniu niestety się rozpada... :( Oprócz tego elementy ładnie oheblowane i gładziutkie.

Tym razem instrukcja na pudełku na wszelki wypadek jest :) Ale powtórzę, że zupełnie nie rozumiem polityki firmy w tym względzie, że na niektórych grach zamieszczają, a na innych nie...

Rebel - jak zwykle OK!


Michał

Liczba recenzji: 4

Dobry, solidny produkt

Fajne, ale nie tak dobre jak gordian.

Pytania i odpowiedzi

Masz wątpliwości lub pytanie co do gry?

Zapytaj naszej społeczności.

Zadaj pytanie

Jeśli podoba Ci się ten produkt, polecamy również: