Zuwal - recenzje

Dobry, solidny produkt

W porównaniu do poprzedniczki Tsuro of the Seas wprowadza element losowy, czyli Daikaiju. Wprowadza to troszeczkę chaosu do gry o wykładaniu kafelków, gdyż w każdej chwili nasze plany mogą być pokrzyżowane przez monstra, ale nie przeszkadza to aż tak bardzo. Gra typowo rodzinna i można grać nawet w 8 osób! Jakość wykonania jest dobra, a sama rozgrywka szybka, przez co każdy może się przy niej dobrze bawić.


Dobry, solidny produkt

Gdy twoja gra nie ma wypraski (lub jest "wątpliwej" jakości) z pomocą przychodzą woreczki strunowe. Warto się zaopatrzyć w kilka/-naście, bo znacząco ułatwiają utrzymanie porządku w pudełku.


Dobry, solidny produkt

Dobre koszulki, trochę za długie, ale mnie to nie przeszkadza. Jeśli chcecie wytrzymałych koszulek, to FFG nie powinno was zawieść.


Jak dla mnie ideał :)

Dobry dodatek dodający 20 nowych alienów, które wprowadzają powiew świeżości do Cosmica, czarny kolor gracza (mój ulubiony :P) i talię kart zagrożeń, które mogą nieźle namieszać w rozgrywce, dlatego osobiście stronię od jej używania. Jeśli jednak pragniecie urozmaicenia rozgrywki, to śmiało polecam.


Jak dla mnie ideał :)

Jeden z najlepszych (jak nie najlepszy) dodatków do Cosmic Encounter. Dodaje 30 nowych alienów, które są mieszanką fanowskich pomysłów, dzięki czemu żywotność gry jeszcze bardziej się wydłuża (jeśli to w ogóle możliwe). Ich moce są przeróżne i oryginalne. Poza tym dodaje 32 karty nagród, które w połączeniu z reward deckiem z Cosmic Incursion tworzą spójną całość. Dla fanów Cosmica MUST HAVE!


W porównaniu do King of Tokyo bardziej złożona, przez co może tracić w grupach non-gamerowych, ale dzięki temu jest dla mnie lepsza a nawet tematyczna (niszczenie budynków i pojazdów militarnych). Jeśli wam KoT do gustu nie przypadł, to raczej wasze zdanie w kwestii KoNY się nie zmieni, ale jeśli czegoś wam w oryginalnych potworach brakowało, to King of New York jest właśnie dla was!


Dobry, solidny produkt

Dobra gra kooperacyjna, która w porównaniu do swojej poprzedniczki jest bardziej złożona (chociaż wciąż łatwa do zrozumienia) i ma, moim zdaniem, ciekawszą tematykę. Dla miłośników gier Matta Leacocka must have!


Jak dla mnie ideał :)

Koszulki zakupiłem do kart pieczęci w Munchkinie Apokalipsa i powiem tylko tyle, że pasują idealnie.


Dobry, solidny produkt

Dodatek, który wprowadza 4 karty i 6 kości. Produkt jest dobry, ale za tą cenę nie jest zbytnio opłacalny, ale jeśli masz trochę drobnych i/lub masz angielską wersję Munchkina Apokalipsy, to polecam.

PS Karty w tym dodatku mają specjalne zasady związane z tymi 6 kośćmi..