MacGyver - recenzje

Dość dobre koszulki. Przynajmniej ja nie miałem problemów z szybkich zużyciem, ale może zależy to od częstotliwości grania.


Sztandarowa łamigłówka od Cast'a. I chyba jedna z najtrudniejszych z całej serii. Gwarantowana zabawa (lub frustracja ;) ) na 2-3 godziny. Gorąco polecam.


Chyba najładniejsze kości z serii do Horror w Arkham. Pasują również do Eldritch Horror. Duże, czytelne i bardzo przyjemne w dotyku.


Koszulki dobre...bo tanie. Bardzo duży rozrzut jakościowy (nawet w tym samym opakowaniu), ale spełniają swoją rolę. Kupiłem je do Władcy Pierścieni LCG i Pathfinder'a. Są za długie o ok. 2-4 mm w zależności od paczki, ale przy takiej ilości kart do zakoszulkowania to chyba jedyny rozsądny wybór.


Dobry, solidny produkt

Jak wszystkie produkcje Flying Frog'a bardzo porządnie wydana gra. Obowiązkowo w pudełko CD z klimatyczną muzyką. Po pierwszej partii wrażenia jak najbardziej pozytywne. Polecam!


Losowość:
Interakcja:
Złożoność:

Jak dla mnie ideał :)

Kupiłem ten dodatek głównie ze względu na system kampanii i nie zawiodłem się. Cała reszta jest właściwie powieleniem z kosmetycznymi poprawkami tego, co znajdziemy w poprzednich częściach serii. Podoba mi się to, że autorzy starają się, aby kolejne wydania tej planszówkowej sagi d&d były coraz lepsze oraz zawierały nowości w rozgrywce (przy zachowanej kompatybilności ze wcześniejszymi częściami), które skłonią graczy do ich zakupu. Do tej pory to im się udaje.


Dobry, solidny produkt

Dobry stosunek jakości do ceny. Są dość wytrzymałe i cienkie co może być:

- zaletą: po zakoszulkowaniu karty zajmują mniej miejsca niż w przypadku konkurencji np: FFG i często nadal pasują do wypraski.

- wadą: są oczywiście mniej wytrzymałe w porównaniu do droższych modeli, co ujawnia się zwłaszcza w karciankach po kilkunastu rozegranych partiach.

Wśród kilkuset sztuk trafiły mi się cztery fabrycznie źle przycięte, ale generalnie polecam.


Dobry, solidny produkt

Pasują idealnie do SteamPunk Rally. Budując maszynę karty przylegają do siebie bez zbędnych marginesów.


Dobry, solidny produkt

Dodatek znacznie podnosi poziom trudności. Momentami jest aż za ciężko, ale jak przystało na produkcję od Flying Frog'a wszystko zależy i tak zależy od kostek. Oprócz nowych wrogów dochodzą też karty z wyzwaniami, których pokonanie wymaga udanego testu na dwie umiejętności jednocześnie.


Losowość:
Interakcja:
Złożoność: