Agnieszka Nadstawna - recenzje

Korzystam z tych kości od lat. Znakomita zabawa z dziećmi, znakomita na towarzyskie spotkanie "przy kufelku", znakomita także, jako narzędzie do warsztatowej czy coachingowej pracy z klientami. Mnogośc dodatków (posiadam kilka) powoduje, że mozna dobrać tematyke do klienta i tematu spotkania, a estetyka wykonania ośmiela każdego, nawet najbardziej opornego do pracy nad sobą klienta :-)
Korzystam ze "Story cubes" nie tylko do opowiadania historii, ale także do tworzenia terapeutycznych opowiadań oraz pojedyncze kostki wykorzystuję jako inspirację i zachętę do refleksji klientów nad tematem zajęć.
Obfitość możliwości!


Ładne, wyraźne rysunki. Bawią dzieci i dorosłych. Ulubione 3-latka (wśród wielu kości z tej serii w domu).


Pomysłowy dodatek - ciekawa tematyka ale... rysunki nie są wyraźne i nawet dorośli mają problem z określeniem co widzą. Ale za to - co za trening wyobraźni! :-)
Dla sztywniaków nieczytelnośc rysunków może być denerwująca.


Dobry dodatek, gdy wśród graczy pojawia sie kilkultenia księżniczka :-)
A tak serio - basniowy element dorosłym także dobrze robi!


Dom bez Jengi to jak dom bez obrazów, zastawy świątecznej, kawy czy choinki na święta. Można bez tego - ale po co skoro to robi taaaaaaką atmosferę i wszystkim z tym dobrze? Jenga rządzi u mnie w domu nieustająco od lat. Także jako przerywnik w pracy i dodatek do rozmów towarzyskich :-) Polecam!


Gram w Carcassonne już 2 lata i nieustająco tego wciąż chcę :-) Kupiłam duży "box" i bardzo sobie chwalę tę wersję, bo od razu mozna się dużo nauczyć i grając z dorosłymi bądź z dziećmi wybierać sobie warianty gry.
Ma to znaczenie także dla planowanego czasu gry. Całym "boxem" gra się nawet i kilka godzin - mając ograniczony czas wybieram opcje dodatków.
Podobnie jest z miejscem - na "C" potrzeba solidnego stołu lub podłogi - gdy nie ma warunków, mozna grać znów wybranymi opcjami.
Polecam!


W porządku, bez rewelacji

Fajna gra, szczególnie dla entuzjastów zbierania grzybów.
Rozczarowuje jednak to, że tylko kilka grzybów, spośród tych na kartach, znamy w Polsce (nasze lasy plus te z sushi na przykład :-)), pozostałe gatunki użyte w grze są egzotyczne, nieznane, nieuzywane u nas i w ogóle niedostępne ani w lesie ani w sklepie.
Moim zdaniem odejmuje to trochę frajdę z gry, która jest naprawdę fajna.
Ładne wykonanie!


W porządku, bez rewelacji

Kupiłam na prezent dla świeżo upieczonych małżonków - w ramach zabawy i żartu. Przyjęli entuzjastycznie. Wszystkim obecnym na imprezie pomysł sie baaaardzo sposobał. Muszę jednak przyznać że jest to dość skromny prezent - pudełko fajne (metalowe) ale środek już rozczarowuje - zwykłe kartki niemal jak z drukarki w foliowym worku.


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, dobrze napisana instrukcja, estetyczne wykonanie.
Gram (ja - dorosła) z mądrym 9-latkiem i nie możemy się nacieszyć. Gra dla dorosłych jak najbardziej i mądrych dzieci :-)
Minusem jest "rozjechana" mapa (czyli plansza) niepodobna do znanych z globusa czy atlasu linii, do tego jeszcze nazwy miast w niezrozumiałym dla dziecka języku - przed grą proponuję zarezerwować czas na spotkanie z atlasem historycznym i edukację własną i dziecka, aby gra miała też sens edukacyjny i nie psuła roboty szkole :-)


Jak dla mnie ideał :)

Z radością odebrałam paczkę - mikołajkowy prezent z kolejnymi (bo znanymi mi już) czarnymi historiami - powędrował do kogoś bardzo miłego i wywołał entuzjam na 40-osobowym biznesowym przyjęciu. Wszyscy krzyczeli na raz: znam to, znam to, to jest super.
Polecam do gry i zabawy, polecam takze na prezent dla mało znanej osoby!


Jak dla mnie ideał :)

Dziękuję za szybką i dobrze zapakowaną paczkę. Gra jest wspaniała, już nie moge się doczekać kiedy zagram - bo najpierw Mikołaj musi nia obdarować Kogoś, kto zaprosi mnie do gry ;-) Kupiłam - bo na 4 zapytane o dowolną dobrą grę osoby, 4 poleciały mi własnie te grę!