Sylwia - recenzje

Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, wykorzystuję ją w pracy na zajęciach wyrównawczo-kompensacyjnych oraz podczas spotkań z maluszkami ze szkoły podstawowej.


Tak jak chętnie wyruszam w podróż z książkowym Małym Księciem, tak chętnie sięgam po tę grę. POLECAM


Nawet się nie zastanawiajcie! Gra dla każdego- od maluszka do dorosłego. Uczy koncentracji, dokładności, delikatności. Towarzyszy jej mnóstwo emocji, bo co gdy nasza wielka konstrukcja chyli się ku upadkowi? Dla dorosłych - legalnie możecie WALCZYĆ O STOŁKI! ;)


5 sekund!!!!!!!!! Tylko????????? To częste pytania, gdy zaczynamy grać. Prócz tego: :Już, już, już , przecież ja to wiem...." itd. Doskonała!!!!!!!!!!!!!!


Świetna gra dla każdego. Moi uczniowie zdradzili mi sekret, że potrafią robić sobie nocne rozgrywki - bo tak im się podoba ;) Zatem warto zainwestować


Jak dla mnie ideał :)

Uczy, bawi, intryguje. Polecam


Jak dla mnie ideał :)

Świetna gra, buduje relacje, pozwala zrozumieć innych. Polecam szczególnie rodzinom


Jak dla mnie ideał :)

Już nie mogę się doczekać, jak moje dzieciaki w szkole w nią zagrają. POLECAM


Dla tych, którzy interesują się historią Polski ale dla tych, którzy za nią nie przepadają - a muszą powtórzyć najważniejsze fakty. Nauka przez zabawę to doskonała szansa na trwalsze i w pozytywnej atmosferze opanowanie historycznych treści i zagadek. Polecam


Kocham tę grę i moi uczniowie również. Rozwija twórcze myślenie, wywołuje uśmiech lub wielkie zdumienie na twarzy, intryguje i rozpala emocje. Piękne obrazy poruszające wyobraźnie. Do tego plansza z królikami, które gonią do mety. Kupiłabym w ciemno ;)


Uważajcie, bo jeśli wsiądziecie do pociągu, to może nie zechcecie z niego wysiąść ;) Bardzo polecam


Jeśli ktoś myśli, że to gra tylko dla dziewczynek to bardzo się myli. Mam znajomych dorosłych mężczyzn, którzy ją uwielbiają i zacięcie walczą o wygrana. Proste zasady, więc każdy i mały i duży może się dobrze bawić. Dla rodziny, do szkoły i na różne imprezy - doskonała . Polecam


Świetna gra, dla każdego. Rozwija różne umiejętności - spostrzegawczość, koncentrację, refleks. Jest prosta , więc grywam w nią z moimi uczniami z klas 1, 4 podstawówki i z dojrzałymi gimnazjalistami - wszyscy bawimy się przy niej doskonale. Polecam


Dixit to podróż - jak wyprawa Odyseusza- tylko że tutaj wędrujemy w głąb wyobraźni. Pięknie wykonane karty, zaskakujące skojarzenia i dobra zabawa - dla każdego;) Polecam


Świetna gra dla każdego. Integruje ludzi, pozwala się totalnie wyluzować i zapomnieć o tym, że jest się dorosłym;) Dzieci również ją lubią, bawią sie przy niej bardzo dobrze.
Palce w pralce wywołują salwy śmiechu, przełamują bariery między ludźmi i zmuszają do koncentracji na zadaniu. Polecam


Story Cubes to ciekawa gra, którą wykorzystuję podczas zajęć na języku polskim, na języku angielskim lub zajęciach rozwijających kreatywność młodych ludzi.
Na początku sprawia trudności, ale im dłużej i częściej gramy, tym historie są coraz ciekawsze i zaskakujące.
Ciekawy pomysł na imprezy ;) Może być wesoło.
Serdecznie polecam.


Byłam bardzo zaskoczona, gdy zaproponowano mi, abym zagrała w żółwie. Przecież to gra dla dzieci!!! Jakaś niewielka plansza, cztery kolorowe żółwie i konieczność dotarcia do mety. Banał....
No i zaczęłam pędzić do mety...w żółwim tempie, bo jak się okazało, TRZEBA BYŁO MIEĆ STRATEGIĘ i pomysł, trzeba było przechytrzyć innego żółwia lub przemieszczać się na jego grzbiecie.
Bawiłam się doskonale i cieszyłam jak dziecko, gdy dotarłam do mety!
Zabawa dla każdego. Nie dajcie się zwieść pozornie niewielkiej planszy i kolorowym żółwiom - gra zapewnia wiele emocje i pozwala świetnie bawić.
POLECAM;)


Wow, ta gra mnie zauroczyła, choć na poczatku nie do końca mogła się odnaleźć w gąszczu bambusowych zasad. Trwało to jednak chwilę, a później zaczęło się pożeranie, sadzenie, nawadnianie i doskonała zabawa.
Pięknie wydana, z mnóstwem gadżetów, które nie pełnią jedynie funkcji estetycznej, lecz przede wszystkim praktyczną.
Dla strategów, ekologów, architektów, wielbicieli Pand - dla każdego, kto lubi się dobrze bawić.
Świtna gra dla kinestetyków- czyli ludzi, którzy muszą być w ruchu, bo tutaj ciągle coś dokładasz, odkładasz, przekładasz.
Nuda nie ma z tą grą żadnych szans ;)


Splendor zdobył serca mojej rodziny, przyjaciół i moich uczniów. Gimnazjaliści uwielbiają w nią grać. Poświęcają przerwy, aby dokończyć partyjkę. Bawią się przy tym świętnie.
Gra jest bardzo estetyczna , co dodaje jej uroku i sprawia , ze nawet maluchy ją lubią.
Polecam;)


Gra jest niesamowita, wciąga dzieciaki i dorosłych. Zapewnia mnóstwo pozytywnej energii i uczy koncentracji, spostrzegawczości, ćwiczy pamięć.
Na pewno będziecie zadowoleni